Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Fiyatı, Hafta Sonunda 4.000 Dolar Barajını aştı

Bitcoin Fiyatı, Hafta Sonunda 4.000 Dolar Barajını aştı

CoinMarketCap verilerine göre, hafta sonu Bitcoin fiyatı 4.000$ üzerine çıktı ve diğer büyük altcoinlerde de artış var.

Kaynak: CoinMarketCap
Kaynak: CoinMarketCap

BTC birkaç saat içinde 3.890 dolardan 3.932 dolara yükseldi, ancak bir süre sonra yeniden düşüş yaşadı. Daha sonra, 3,930 dolardan 4,013 dolara yükseldi.

CoinBase BTC/USD Grafik
CoinBase Bitcoin / USD Grafik

Çok geçmeden lider kripto para birimi Bitcoin fiyatı yeniden yükselerek ve 4.053$ seviyesine ulaştı. BTC, 24 saatlik 10.6 milyar dolarlık işlem hacmi ile %3.30’luk bir fiyat artışı kaydetmiş oldu. Geçen hafta, Bitcoin %3.26 oranında bir büyüme kaydetmişti. Ardından, basın saatiyle BTC % 0,43 oranında düştü ve 4.050$ seviyesinden işlem görüyor.

BitMEX borsası, Bitcoin’de maksimum işlem hacmi kaydetti. 24 saatlik işlem hacminin (XBT/USD) 1.61 milyar $ olduğu belirtildi. CoinBene borsası ise, BTC / USDT çifti ile 482 milyon dolar hacim ile ikinci sırayı aldı.

CoinBase BTC/USD Grafik
CoinBase BTC / Dolar Grafik

Piyasalardaki hareketlenme ve fiyat artışı muhtemel bir boğa piyasasına işaret ediyor olabilir. Bir saatlik grafikteki tüm göstergeler bu hareketliliği doğruladı. Ancak bir günlük grafik yükselişleri, henüz boğa piyasasına geçildiğini göstermiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

Bitcoin Reklamları Hong Kong Sokaklarını Turuncuya Boyadı

Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) isimli bir Bitcoin topluluğu, vatandaşların "kendi kendilerinin bankaları olmaya" teşvik etmek amacıyla, Bitcoin merkezli reklamları Hong...

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...