Bitcoin Fiyatı Son Bir Yılın En Düşük Seviyesini Gördü

Artık kripto para dünyasında rahatsız edici ortak bir olay haline gelen Bitcoin fiyatı, bugün 2018’de ilk kez 3.200 $ ‘ın...

0

Artık kripto para dünyasında rahatsız edici ortak bir olay haline gelen Bitcoin fiyatı, bugün 2018’de ilk kez 3.200 $ ‘ın altına düşerek son bir yılın en düşük seviyesine ulaştı.

Yayın saatinde Bitcoin fiyatı, 3.171 $ ‘a kadar kısa bir dalıştan sonra, Bitstamp’te 3.187 $’ dan işlem görüyordu. Öte yandan, toplam kripto para piyasa değeri geçen yıl bu tarihte 102 milyar dolara inmişti. Bu da yaklaşık olarak Bitcoin’in tekil pazar büyüklüğünün yaklaşık %37’sine eşitti.

Tabii ki, günümüzün durgun performanslarını açıklamak için gülünç girişimlerde bulunuldu. Bunların arasında, bombaların bombardıman uçaklarının dünyanın her yerinde bulunan kurbanların kripto ödemelerini gasp etmeye çalıştığını öne süren raporuna bağlı olan en az bir tanesi vardı.

Bununla birlikte, çoğu zaman olduğu gibi, piyasada yıl boyunca süren aşağı yönlü baskının dışında, hareketin net bir tetikleyicisi olduğu ve BTC’nin sağlam bir dip oluşturabilmesi için bunu yapmaya devam edeceği görünmemekte.

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.