bitcoin
Bitcoin (BTC) $48,485.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,481.06
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $416.28
Ana SayfaKripto Para HaberleriBitcoin Fiyatı Yılın Son Çeyreğinde 10.000 Doları Geçecek mi?

Bitcoin Fiyatı Yılın Son Çeyreğinde 10.000 Doları Geçecek mi?

Bitcoin bir süredir aynı düzeyde işlem görüyor. Şimdi yılın son çeyreğinden köşeyi döndük. BTC, yılı yeşil bir noktada bitirmek için iyi bir konumda mı? Bakalım.

Bitcoin Tekrardan 5 Basamaklı Sayıları Görmeye Hazır mı?

Popüler kripto trader ve analisti Josh Rager, bitcoin pazarı ile ilgili en son gözlemine dikkat çekti. BTC’nin çok uzun zamandır beklenen seviyenin altında olduğunu belirtti. Ancak grafik değişiyor gibi görünüyor. Özellikle 100$’lık bir hamleden sonra bitcoin fiyatı 9300 $’ın üzerine çıktı. Ama Josh’a göre, insanlar BTC’nin patlama yapmasını beklemiyor.

Josh BTC’nin daha yüksek bir grafik çizeceğini ve artık patlama yapması gerektiğini düşünüyor. Trade genel olarak %80 psikolojiktir, bu yüzden kelimeler yetersiz kalır. Piyasadaki hareketler, özellikle bitcoin ve kripto para alanında, katılımcıların duygu ve hisleri tarafından yönetilmektedir. Bugün Josh’un Twitter sayfasındaki anketlerden birinde açıkça şu görülüyordu; katılıcımların çoğu, BTC’nin 9600 $’ı geçmesini istiyor.

Tanınmış bitcoin yorumcusu Crypto Rand, birkaç gün önce 2019’un son çeyreği için bitcoin hakkında yükseliş beklentisini sundu. Düşen kama patternini Bitcoin’in devam eden fiyat eylemine uygulayarak, ters bir modelin oynanmasını bekliyor. BTC fiyatları, bu yılın başlarında elde edilen $14,000 yükseklerini tekrar ziyaret edebilir. Tabi bu senaryo bir ihtimal…

Bitcoin Piyasa Değerini Yükseltti

Gerçekleşen piyasa değeri, standart piyasa limitinden hesaplanmasında farklılık gösterir. Her coinin son hareketinden bu yana geçen süre, hareketindeki işlemin değeri ile çarpılır. Sonuç, bazı kripto para yorumcularının daha adil bir şekilde Bitcoin’in aslında ne kadar baskın olduğunu kripto para birimi içinde gösterdiğini söyleyen bir değer veriyor. 

Endüstri gözlemcisi Rhythm, bugün BTC’nin piyasa değerinin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 102,9 milyar $ olarak gerçekleştiğini belirtti. Bu aynı zamanda, bitcoin için ödenen toplam tutarın hiçbir zaman bugünden daha yüksek olmadığı anlamına da geliyor. Bu değerler, yılın son zamanlarında piyasa için yükselen bir tablo çiziyor.

Ağ Temelleri Her Zamankinden Daha Güçlü

Açıkçası, 9000-9500 dolar aralığında Bitcoin’in düşmediğini ve güçlü kaldığını görmek şaşırtıcı. BTC’nin Halloween / Whitepaper Yıldönümü’ndeki yeniden yükselişine tanık olduk ve piyasadaki güçlü ellerin BTC fiyatlarının 9000 $’ın altına düşmesini istemediği doğrulandı.

Ancak dikkat edilmesi gereken nokta, bitcoin ağının temellerinin artan gücüdür. Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, dünkü en iyi BTC tweet’lerinden birinde bu eğilimi en iyi şekilde ifade etti.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.79%
$48,485.00
$867.88
Ethereum (ETH)
0.29%
$3,481.06
$10.10