Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin İşlem Hacmi 10 Milyar Doların Üzerinde

Bitcoin İşlem Hacmi 10 Milyar Doların Üzerinde

Bitcoin ortalama işlem hacmi yeni seviyelere ulaştı. BTC 4.046 $ seviyesinde işlem görüyor ve toplam market hacmi 139.587 milyar $ seviyesinde.

Ortalama günlük Bitcoin işlem hacmi, Ekim ayından bu yana yaklaşık %150 oranında arttı ve geçen yılın Ocak ayından bu yana hiç bu kadar yükselmemişti.

total market 2018 yılının başlarında, kripto pazarındaki düşüş yatırımcıların moralini hayli bozmuştu. Bununla birlikte, bir çok yatırımcının dijital para piyasasından ayrıldığı görüldü. OnchainFx‘den alınan verilere göre, Bitcoin Kasım ve Aralık aylarında 3100 $ ‘a kadar düşmüştü.

2019 yılının ilk ayında, Bitcoin işlem hacminin neredeyse aynı kaldığı görüldü. Ancak, Şubat ayında BTC işlem hacmi yaklaşık 7 milyar $‘a kadar yükseldi. Mart ayının başında, etkileyici bir toparlanma yaşayarak 10 milyar $ işlem hacmi seviyesine çıktı. Sonuç olarak, Bitcoin’in dev bir ivme kazandığı görülüyor.

https://twitter.com/kerooke/status/1106974342175297536

BTC’nin günlük hacmi ve fiyatındaki artış, olumlu sinyaller vermeye devam ediyor. Kripto kış henüz bitmemiş olsa da, yatırımcılar umutlu bir şekilde boğa sezonunu bekliyor.

Blockchain Transparency Institute tarafından yayınlanan raporda, Bitcoin’in göstermiş olduğu büyüme hacmi, CoinMarketCap verilerinde % 99 yanlış olduğu belirtildi. Blockchain Transparency Institute raparounda şu ifadelere yer verdi:

“CoinMarketCap ilk 25 kriptodaki BTC ve altcoin hacminin %80’inden fazlası hatalı. Borsalar iş modeli olarak, gelecekte yapılacak olan projelerden para koparmak için bu tür stratejileri kullanıyor.”

Eğer bu iddialar doğruysa, Bitcoin’in uzun vadeli hareketlerini göstermek için, belki de balinalara büyük bir test yapabilir.

3 YORUMLAR

  1. Hello ,, Have A Nice Day

    I also sent this to my brother, of course I have a question, let me see it again, if it is not fixed, I will ask you!

    It was really useful for me — I found the one I was looking for

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

FinCen Belgeleri Nedir ve Bitcoin İçin Ne Anlama Geliyor?

Kamuoyuna sızdırılan FinCEN belgeleri, dünyanın en büyük finans kuruluşlarının kara para aklama operasyonlarına nasıl aracılık ettiğini ve bu bankaların 2 Trilyon Dolar'ı...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

YFI Sahiplerinin Sadece %26’sı Kar Elde Edebiliyor

Yearn Finance Token (YFI) sahiplerinin üçte birinden daha azı %65,8'lik bir ralliye rağmen ancak kar elde ediyor. Kripto para...