Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Transferlerinde Balinalar Zirve Yaptı

Bitcoin Transferlerinde Balinalar Zirve Yaptı

Balinalar, 118 Milyon Dolar değerinden fazla Bitcoin transfer etti. Whale Alert, son 16 saat içinde 11.275 BTC transferi gerçekleştirildiğini fark etti. Bu gerçekleştirilen transferin değeri ise 118 Milyon Dolar’dan daha fazla.

Bitcoin transferleri, büyük kripto borsaları Binance, OKEx ve Huobi‘de gerçekleşti. Bu transferlerin bazıları borsalara mevduat olarak yapılırken, bazıları da anonim cüzdanlara para çekme işlemi olarak gerçekleşti.

Twitter‘dan alınan görüntü

Anonim cüzdanlardan bahsetmişken, Glassnode tarafından paylaşılan verilere göre, Bitcoin ağında sıfır olmayan adreslerin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 31.257.627’ye ulaştı.

BTC Fiyatındaki Son Hareketler

Bitcoin fiyatı, 12.000$ seviyesinin üzerine çıkmayı başardığı, ancak daha sonra aniden tersine döndüğü ve düşmeye başladığı 2 Eylül’den bu yana düşüş eylemine devam ediyor.

BTC fiyatı, 2 Eylül’de 11.400$ seviyelerine gerilemiş ve ertesi gün, CME’de 1 Milyar Dolar değerinde BTC vadeli işlem sözleşmelerinin işlem görmesinden sonra 11.000$ sınırının altına düşmüştü.

BTC fiyatı, CoinMarketCap‘e göre Cuma günü 10.224$ seviyelerinden biraz daha yükseldi ve şuanda 10.361$ seviyelerinde işlem görüyor.

CoinMarketCap‘ten alınan görüntü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Uniswap Ücretsiz 400 UNI Token Nasıl Alınır?

Gün içinde yaptığımız haberde Uniswap'ın kendi tokeni UNI'ı bugün piyasaya sürdüğünü belirtmiştik. Uniswap, 1 Eylül 2020'den önce en az bir kere işlem...

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.