bitcoin
Bitcoin (BTC) $42,359.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,914.02
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $351.64
Ana SayfaKripto Para HaberleriBitcoinBitcoin Trend App Uygulaması Dolandırıcılık mı?

Bitcoin Trend App Uygulaması Dolandırıcılık mı?

Bitcoin Trend App, piyasa koşullarına bakılmaksızın, günde 500 dolara kadar kar elde edileceğini iddia eden bir kripto trade uygulaması. Fakat bu uygulama gerçekten de söylendiği gibi kar sağlıyor mu?

Bitcoin Trend Uygulaması Nasıl Çalışıyor?

Yatırımcılar, Bitcoin Trend web sitesindeki formu doldurarak platforma kayıt olabiliyor. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra, uygulama otomatik olarak FXLeader ile yatırımcı adına bir ticaret hesabı oluşturuyor. Uygulamayı, hem deneyimli hem de yeni yatırımcılar basit arayüzü sayesinde kullanabiliyor.

Bitcoin Trend App, yatırımcılar hesaplarına giriş yaparak ve günde en az 15 dakika harcayarak, yapılan tradeler ile 500 $ kazanılabileceğini iddia ediyor.

Bitcoin Trend App’in Dezavantajları da Mevcut

Bitcoin Trend App uygulaması, uygulamayı kullanan yatırımcıların hiç çalışma yapmadan ve az bir vakit harcayarak günde 500 $ kazanabileceğini iddia etse de, bu durumun imkansız olduğu ve mevcut piyasalarda gerçekçi olmadığı iddia ediliyor.

Sahte Referanslar

Bitcoin Trend App’taki referanslar, Facebook kullanıcılarının yaptıkları yorumlarda, çok fazla para kazandıklarını ve bolca alışveriş yaptıklarını belirtiyor. Ancak, bu olumlu yorumları yapan Facebook profilleri incelendiğinde, hesapların sahte olduğu anlaşılıyor.

Geri Ödeme Garantisi Yok

Bitcoin Trend App, aracı broker FXLeader ile çalışıyor ve yatırımcıların fonlarını bu broker ile yatırmaları gerekiyor. Yatırımcılar kar elde ettikten sonra, tekrar para çekme talebinde bulunduğunda, FXLeader‘ın devre dışı kalması durumunda, aracı kurumun parayı iade edeceğinin garantisi bulunmuyor.

Gün geçtikçe daha fazla kullanıcıya ulaşan kripto dünyasında birçok inovatif uygulama bulunsa da, aralarında birçok sahte borsa, uygulama ve site bulunduğunu da belirtelim. Bitcoin Trend App bizce güvenilir bir uygulama değil. Bedava peynir fare kapanında olur…

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
5.51%
$42,359.00
$2,333.98
Ethereum (ETH)
7.71%
$2,914.02
$224.67