Bitcoin’in Geleceği Hollanda’da Tartışılacak

Bitcoin Geleceği Nedir?  Bitcoin Gelecek Vaad Ediyor Mu? Bir iki gün önce tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşan bitcoin’e belki...

0
Bitcoin Geleceği Nedir?  Bitcoin Gelecek Vaad Ediyor Mu?

Bir iki gün önce tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşan bitcoin’e belki de bu soruyu sormak için en uygun zaman.. 30 Haziran – 1 Temmuz 2017 tarihleri arasında Hollanda’nın WTC Arnhem kentinde “Bitcoin’in Geleceği 2017” başlıklı bir etkinlik düzenlenecek. Arnhem, Amsterdam Schiphol Havaalanı’na trenle sadece bir saat uzaklıkta.
Konferans, Bitcoin’in geleceği için eşsiz konuşmaların yanında; Developerlar, araştırmacılar, geliştiriciler ve temsilcilerin bilgilerini, araştırmaları ve vitrini ile çoklu uygulamaları paylaşacakları bir platform sağlayacak.

Bitcoin Geleceği Konferansı

Konferans, 29 Haziran Perşembe günü öğleden sonra ve akşam bir kayıt ve resepsiyon etkinliğinde yapılacak. Konuşmacılar 30 Haziran Cuma günü sunumlara başlayacak ve konferans 1 Temmuz Cumartesi günü devam edecek.
Konferansın sonunda yemekler, içecekler ve hatta bir barbekü partisi olacak olan rahat bir ortam için düzenlemeler yapıldı. Ren Nehri kıyısında bulunan Arnhem şehri, konuklara canlı bir merkezin yanı sıra konforlu otellere ve Arnhem tren istasyonuna yakın modern bir mekan erişimini sunuyor.

Önemli konuşmacılar ve sunular

Başlıca konuşmacılar şu konuları ele alacak:
Bitmain’den Jihan Wu, “Neden Bitcoin’in Çoklu Uygulamaya İhtiyacı Var” konusunu masaya yatıracak. Facebook, LLVM committer ve D Derleyicisi SDC’nin ana geliştiricisi olan Amaury Sechet, “Temel Bilgiler’e Dönüş” hakkında bir konuşma yapacak.

Konuşmacılar ve sunum yapanlar Bitcrust’tan Tomas van der Wansem, Bitcoin Unlimited Andrew Stone, Bitcoin XT’den Dagur Valberg Johannsson, Ekonomi Profesörü Dr. Dimitri Nicola, Bitprim’den Juan Garavaglia, Gocoin’den Piotr Narewski, Bitgo’dan Jameson Lopp

Görüşülen diğer konular arasında “Neden Bitcoin’in Ölçekleme Çözümüne ihtiyacı var” ve “Bitcoin Protokolünün Pazar Yönetimine İlişkin Durum” bulunmakta.

Konferansla ilgili daha fazla bilgi www.thefutureofbitcoin.com etkinlik web sitesinde bulunabilir.

Kaynak: CoinTelegraph

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.