Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Civic CEO'su; "Bitcoin Yakında 15 Bin Dolar Fiyata Ulaşabilir"

Civic CEO’su; “Bitcoin Yakında 15 Bin Dolar Fiyata Ulaşabilir”

Civic CEO’su Vinny Lingham, Bitcoin fiyatının yakında 15.000 Dolar fiyatla işlem görme olasılığının yüksek olduğunu iddia etti.

Farklı düşünenler ise, Bitcoin fiyatının 12.000$ bandından dönmesinin, 10.000$ seviyesine ve belki de daha düşük bir seviyeye geri döneceğinin muhtemel bir işareti olduğunu düşünüyor.

Bitcoin Yakında 15.000 Dolar’a Ulaşabilir.

Kripto şirketi Civic’in CEO’su Vinny Lingham‘a göre, Bitcoin’in yakında 15.000$’a yükselme ihtimali yüksek. Bu yorumu ise, 10.000$’ın nasıl “güçlü desteği temsil ettiğine” atıfta bulunarak yaptı:

“Bana öyle geliyor ki Bitcoin, 15.000$’ın üzerinde bir artışla başka bir ayağa kalkıyor, ancak daha sonra, en azından birkaç hafta boyunca 14.000$ civarında bir geri çekilme ve ağır bir konsolidasyon süreci olacağını düşünüyorum. Bu 12.000$’ın altındaki fiyatın çok daha uzun süre tutulacağından şüpheliyim ve 10.000$ şu anda güçlü bir destek gibi duruyor.”

Ardından Lingham, yorum yapan bir takipçisine haklı olarak önceki fiyat eylemi çağrısında bulunduğunu belirtti.

Kişisel olarak, 12.000$’ı desteğe dönüştürürse, Bitcoin’in makro ölçekte yükselişe geçeceğini düşündüğünü ekledi:

“Ben bir permabear ya da permabull değilim – balonu aradım ve ayı pazarını aradım. Ayı piyasası, 12.000$’ı kırıp tutunduğumuzda neredeyse bitiyor. Yani evet, yükseliş tarafına geçiyorum.”

Lingham‘ın sözleri, alandaki bir dizi teknik trader ile de uyumlu. Örneğin, Mart ayında BTC’nin V şeklindeki tersine dönüşünü tahmin eden bir analist, 17.000$’lık bir yükselişin yakın olduğunu söylemişti. Elbette bu 15.000$ değil, ancak Bitcoin’in daha yükseğe çıkacağına dair büyüyen bir görüş var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

Bitcoin Reklamları Hong Kong Sokaklarını Turuncuya Boyadı

Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) isimli bir Bitcoin topluluğu, vatandaşların "kendi kendilerinin bankaları olmaya" teşvik etmek amacıyla, Bitcoin merkezli reklamları Hong...

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...