Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Bitfinex Yeni Kullanıcı Kayıtlarını Kapattı, Davetiye Kodu Bulunamıyor

Bitfinex Yeni Kullanıcı Kayıtlarını Kapattı, Davetiye Kodu Bulunamıyor

Dünyanın en büyük kripto para exchange platformu Bitfinex, üyelik alımlarını sessiz sedasız “davetiye” usülüyle kayıt şartına güncelledi ve platformunu bir nevi “üyelere özel klüp” haline getirdi.

Bununla birlikte, exchange platformu bu kodun nereden alınacağına ilişkin hiçbir bilgiye de yer vermedi. Sitenin kayıt bölümüne gelindiğinde, “olağanüstü talep sebebiyle” diyerek “Davet Kuralları” alanını gösteriyorlar.


Borsa hiçbir açıklama yapmadan aniden davet kodu uygulamasını başlattığından,  bir çok kullanıcının kafası karıştı ve kodun nasıl alınacağı da bilinmediğinden amerikanın ekşisözlüğü “reddit” üzerinde bu sorunun cevabı aranmaya başladı. Şimdiye kadar, davetiye kodlu kayıt düzenlemesinden bu yana, platforma yeni bir kullanıcının kayıtlı olduğunu gösteren hiçbir iz yok.

Bitfinex ile ilgili sorunlar

Hem Bitcoin hem de altcoin pazarlarındaki devasa fiyat artışları, kullanıcıların kriptopara alanına yeni bir akın başlatmasına neden oldu.

Yoğunluktan yavaşlayan sunucular talebin üstesinden gelemiyor gibi görünüyor. Bitfinex, Aralık ayı itibarıyla personel alımı için reklam yayınlıyordu. 15’inci yıl, “en yenilikçi ve endüstri lideri kriptopara exchange platformunu yaratmak.” için yardım çağırıyor.

Ayrıca Twitter’daki söylentilere göre Bitfinex, şu anda sunucularında yoğun bir DDoS saldırısı ile mücadele ediyor. Borsa geçen hafta, kullanıcılarını telefon dolandırıcılıkları konusunda uyaran bir açıklama yayınlamış ve dikkatli olmalarını istemişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...

Bitcoin Reklamları Hong Kong Sokaklarını Turuncuya Boyadı

Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) isimli bir Bitcoin topluluğu, vatandaşların "kendi kendilerinin bankaları olmaya" teşvik etmek amacıyla, Bitcoin merkezli reklamları Hong...

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...