Ana Sayfa Kripto Para Haberleri BitMEX CEO'su Arthur Hayes Yıl Sonu Bitcoin Fiyat Tahminini Açıkladı

BitMEX CEO’su Arthur Hayes Yıl Sonu Bitcoin Fiyat Tahminini Açıkladı

BitMEX CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin fiyatının yıl sonuna kadar 10.000 $ seviyesine çıkacağı tahmininde bulundu.

Haytes katıldığı bir programda, Bitcoin ve kripto yatırımcılarının uzun zaman sonra ”heyecanlanma” zamanının geldiğini söyledi.

”2019 yılı bir hayli yoğun olacak ve Bitcoin yıl sonuna doğru 10.000 $’a yükselecek. Bu çok önemli bir psikolojik baraj. 20.000 $ ise BTC’nin toparlanma rakamı. Ancak, BTC’nin 1000 $’dan 10.000 $’a yükselmesi tam on bir ay sürdü. Fakat Bitcoin 10.000 $’dan 20.000 $’a çıkıp, 20.000 $’dan tekrar 10.000 $’a düşmesi de bir ay sürdü.”

BitMEX CEO’su Hayes, hükümetler para kazanmak için bir sonraki hedeflerine hazırlanıyor, böylelikle kripto pazarlarında yeni bir sermaye oluşacak diyor;

“Güçlü merkez bankası baskı makineleri bir süre durduruldu, ancak ekonomistler bu ücretsiz para çağrısına direnemedi. Bir sonraki küresel para basma eylemini haklı çıkarmak için, akademik koltuk değneklerini icat etmekle meşguller. Umutsuzluğa sakın kapılmayın. Ripple hala değerli. Ayrıca, Justin Sun’ın TRON’u CZ ile tanıştı.”

Arthur Hayes, Amerikan Merkez Bakası (FED)’in faiz oranları ile ilgili açıklamasında:

”FED, SPX’teki % 20’lik düzeltmeyi hazmedemedi. FED’in son zamanlarda ki nokta grafiği, 2019’un geri kalanında artacağını gösteriyor. FED üçüncü çeyrekte, kendi akışına yeniden yatırım yapmaya başlayacak. FED bilançosunu genişletmek için çalışıyoruz.”

Uber, Lyft, AirBnB‘nin 2019 yılı içerisinde halka arz edilecekleri yönde çıkan haberlere yönelik yorumda bulunan Hayes, ”Görünüşe göre Lyft şirketinin, halka arz girşimi için pek istekli değil.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...

DeFi Protokolü bZx Bir Kez Daha Saldırıya Uğradı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme protokolü bZx dün gece bir kez daha saldırıya uğradı ve akıllı sözleşmelerindeki hatalı bir kod nedeniyle 8...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.