bitcoin
Bitcoin (BTC) $62,121.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,142.61
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $481.71
Ana SayfaKripto Para HaberleriBitTorrent Live Stream Uygulaması Justin Sun Tarafından Tanıtıldı

BitTorrent Live Stream Uygulaması Justin Sun Tarafından Tanıtıldı

BitTorrent şirketi, kullanıcılar için devrim niteliği taşıyan BitTorrent Live Stream hizmetine başladıklarını duyurdu.

BitTorrent, Tron CEO’su Justin Sun’ın öncülüğünde hizmetlerini geliştirmek için büyük çaba sarf ediyor. Justin Sun, resmi Twitter hesabından yeni bir sosyal medya platformu BitTorrent Live‘ı duyrudu.

BitTorrent Live, insanların yaratıcılıklarını ifade etmelerini ve insanlarla canlı video bağlantısı kurmaları için geliştirilen bir sosyal medya platformu. Geliştirilen bu platform, kullanıcıların internet erişimi olan her yerde, kesintisiz canlı yayına izin verecek şekilde oluşturuldu.

TRON CEO’su Justin Sun, geliştirdikleri canlı yayın platformu hakkında açıklamalarda bulundu;

“En sevdiğiniz sporcuyla sohbet ettiğinizi, bir müzik festivaline dahil olduğunuzu veya tutkularınızı paylaşmak için yeni arkadaşlar topladığınızı hayal edin. Hepsini BitTorrent Live’da bulabilirsiniz. Merkezi olmayan teknolojinin güçlü temelleri ile sınırsız internet vizyonumuzu genişletirken, yeni bir oluşumun ön saflarında yer alıyor olacağız.”

BitTorrent Live ile kullanıcılar, başlangıçta ilgilerini çeken konuları arayacak, sonra anında geri bildirim ve beğenilerini sunmak için yayıncılarla iletişime geçebilecek. Önümüzdeki aylarda, kullanıcılara gizlilik özelliği de getirilecek. Aynı zamanda, blockchain teknolojisini kullanılarak, BitTorrent (BTT) ile ödeme kanalı da sağlanacak.

BitTorrent Live, dünya çapında aşamalar halinde piyasaya sürülecek. 2019 yılında ise test amaçlı kullanılacak. Beta versiyona kaydolmak isteyen kişiler ise buradan kayıt olabilirler.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.25%
$62,121.00
$776.51
Ethereum (ETH)
0.38%
$4,142.61
$15.74