Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Blockchain Konferansı, 1 Mart'ta İstanbul'da Düzenlenecek

Blockchain Konferansı, 1 Mart’ta İstanbul’da Düzenlenecek

1 Mart’ta İstanbul’da Blockchain & Bitcoin Konferansı düzenleniyor. Kripto paralar, ICO ve Blockchain’in tartışılacağı konferansın programı yayınlandı.

Konferansta katılımcıları iki panel konuşması bekliyor: Bunlardan ilki FinTech sektörünün geleceği, diğeri ise kripto paraların ve blockchain’in tüm dünyaya etkisi hakkında olacak.

 

Konuşmacılar ve konferansta tartışılacak konular şu şekilde:

  • Gökhan Seçkin, Kimlic şirketi genel müdürü. Konuşma başlığı: «Geleneksel sektörlerdeki blockchain uygulamaları (finans, eğitim, sigorta)».
  • Dr. Çiğdem Ayözger, SRP-Legal şirketinin kurucusu. Konuşma başlığı: «Türkiye ve dünyadaki kripto para düzenlemeleri».
  • Servet Gözel, KPMG Türkiye şirketinin müdürü. Konuşma başlığı: «Blockchain ve siber güvenlik».
  • Fevzi Güngör, Odeal şirketinin genel müdürü. Konuşma başlığı: «Bankalar ve FinTech. FinTech’in dijital bankacılık hizmetlerindeki yeni rolü».
  • Matt Oguz, Venture Science şirketinin yöneticisi. Konuşma başlığı: «Yatırımcıların blockchain girişimleri ile ilgili fikirleri».
  • Bülent Tekmen, Colendi şirketinin ortak kurucusu. Konuşma başlığı: «Blockchain Türkiye’deki finansal teknolojileri nasıl değiştirecek?»
  • Aleks Bozhinov, Crowdholding şirketinin ortak kurucusu. Konuşma başlığı: «ICO’ların büyümesi ile ilgili mevcut veriler».
  • Stefano Virgilli, Copernicus Gold şirketinin pazarlama müdürü. Konuşma başlığı: «ICO’ların muhteşem dünyası».
  • Gordon Einstein, CryptoLaw Partners şirketinin yönetici ortağı. Konuşma konusu: «Yasal ICO/TGE: menkul kıymet düzenlemesi, SAFT».

Etkinlik InterContinental İstanbul Otelinde düzenlenecek. Etkinliği düzenleyen Smile-Expo şirketi Sevgililer Gününe özel olarak biletleri %50 indirimli satıyor! Konferansa sevgiliniz, arkadaşınız yada iş arkadaşınızla birlikte katılabilirsiniz.

Türkiye Blockchain & Bitcoin Konferansına 14 Şubat’tan 16 Şubat’a kadar, LOVEBITCOIN promosyon kodunu kullanarak kayıt olun ve %50 indirim fırsatından yararlanın.

Ayrıca, 12 Şubat’tan 19 Şubat’a kadar kayıt olan herkes, hediye olarak bir ücretsiz bilet daha kazanabilir! 20 Şubat’ta düzenlenecek çekilişte iki talihli kişi belirlenecek.

 

Sorumluluk Reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Bültende adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan CoinAdam sorumlu değildir.

Bir Cevap Yazın

En Popüler

BitMEX Borsasında Margin Trading Nasıl Yapılır?

Kaldıraç sistemine ve bakiyenin yüz katına kadar margin trading işlemi yapılabilmesine imkân sağlayan BitMEX, son zamanlardaki en çok rağbet gören kripto para borsalarından biri...

Kredi Kartıyla Bitcoin ve Altcoin Alınan Siteler (2020)

Bu yazımızda 2020 yılının sonlarına yaklaşırken güvenli şekilde kredi kartıyla Bitcoin ve kripto para alabileceğiniz bir platform olan CEX.IO'dan bahsedeceğiz. 2013 yılında bulut madencilik hizmeti...

Binance Coin (BNB) Nedir?

Malta'da bulunan devasa şifreleme para birimi olan Binance Coin (BNB), Binance'in kendi şifreleme para birimidir. Dünyanın en büyük şifreleme para birimi ticareti olan Binance'in...

DeFi Dünyası

Nexo, Kullanıcıların Kripto Faiz Oranlarını İki Katına Çıkardı

Kripto ödünç verme platformu Nexo, daha fazla kullanıcı çekmek için çifte faiz oranlarını ve yeni bir "Nexo'da Kazan" özelliğini duyurdu. Credissimo tarafından başlatılan bir kripto...

Uniswap Ücretsiz 400 UNI Token Nasıl Alınır?

Gün içinde yaptığımız haberde Uniswap'ın kendi tokeni UNI'ı bugün piyasaya sürdüğünü belirtmiştik. Uniswap, 1 Eylül 2020'den önce en az bir kere işlem yapmış kullanıcılarına...

Harvest Finance, Saldırıya Uğradı! Saldırgan 24 Milyon Dolar Çaldı

İsimsiz bir ekip tarafından geliştirilen bir merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü olan Harvest Finance, Pazartesi sabahı hackerlar tarafından saldırıya uğradı. Hackerlar, Harvest Finance'tan 24 Milyon Dolar...