Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Blockchain Konferansı, 1 Mart'ta İstanbul'da Düzenlenecek

Blockchain Konferansı, 1 Mart’ta İstanbul’da Düzenlenecek

1 Mart’ta İstanbul’da Blockchain & Bitcoin Konferansı düzenleniyor. Kripto paralar, ICO ve Blockchain’in tartışılacağı konferansın programı yayınlandı.

Konferansta katılımcıları iki panel konuşması bekliyor: Bunlardan ilki FinTech sektörünün geleceği, diğeri ise kripto paraların ve blockchain’in tüm dünyaya etkisi hakkında olacak.

 

Konuşmacılar ve konferansta tartışılacak konular şu şekilde:

  • Gökhan Seçkin, Kimlic şirketi genel müdürü. Konuşma başlığı: «Geleneksel sektörlerdeki blockchain uygulamaları (finans, eğitim, sigorta)».
  • Dr. Çiğdem Ayözger, SRP-Legal şirketinin kurucusu. Konuşma başlığı: «Türkiye ve dünyadaki kripto para düzenlemeleri».
  • Servet Gözel, KPMG Türkiye şirketinin müdürü. Konuşma başlığı: «Blockchain ve siber güvenlik».
  • Fevzi Güngör, Odeal şirketinin genel müdürü. Konuşma başlığı: «Bankalar ve FinTech. FinTech’in dijital bankacılık hizmetlerindeki yeni rolü».
  • Matt Oguz, Venture Science şirketinin yöneticisi. Konuşma başlığı: «Yatırımcıların blockchain girişimleri ile ilgili fikirleri».
  • Bülent Tekmen, Colendi şirketinin ortak kurucusu. Konuşma başlığı: «Blockchain Türkiye’deki finansal teknolojileri nasıl değiştirecek?»
  • Aleks Bozhinov, Crowdholding şirketinin ortak kurucusu. Konuşma başlığı: «ICO’ların büyümesi ile ilgili mevcut veriler».
  • Stefano Virgilli, Copernicus Gold şirketinin pazarlama müdürü. Konuşma başlığı: «ICO’ların muhteşem dünyası».
  • Gordon Einstein, CryptoLaw Partners şirketinin yönetici ortağı. Konuşma konusu: «Yasal ICO/TGE: menkul kıymet düzenlemesi, SAFT».

Etkinlik InterContinental İstanbul Otelinde düzenlenecek. Etkinliği düzenleyen Smile-Expo şirketi Sevgililer Gününe özel olarak biletleri %50 indirimli satıyor! Konferansa sevgiliniz, arkadaşınız yada iş arkadaşınızla birlikte katılabilirsiniz.

Türkiye Blockchain & Bitcoin Konferansına 14 Şubat’tan 16 Şubat’a kadar, LOVEBITCOIN promosyon kodunu kullanarak kayıt olun ve %50 indirim fırsatından yararlanın.

Ayrıca, 12 Şubat’tan 19 Şubat’a kadar kayıt olan herkes, hediye olarak bir ücretsiz bilet daha kazanabilir! 20 Şubat’ta düzenlenecek çekilişte iki talihli kişi belirlenecek.

 

Sorumluluk Reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Bültende adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan CoinAdam sorumlu değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

UNI Token Aşırı Değerlenecek; Ünlü Kripto Balinası Görüşünü Paylaştı

Bitfinex balinası olarak tanınan Joe007, Uniswap UNI tokenin aşırı değerleneceğine inandığını açıkladı. Joe007, sosyal medyada UNI hakkındaki düşüncelerini soran...

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

MEME Token Nedir ve Nasıl Yaratıldı?

Kripto piyasası ve özellikle Ethereum tabanlı kripto paralar son birkaç gündür düşüş eğiliminde. Ethereum tabanlı çoğu DeFi tokenı, kısa...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.