Ana Sayfa İnceleme Yazıları Sponsorlu BitRewards; Blockchain Tabanlı Ödül Platformu

BitRewards; Blockchain Tabanlı Ödül Platformu

Blockchain tabanlı ödül platformu BitRewards, satışını başlatıyor

BitRewards, kullanıcı ödülleri alanında başarılı bir şekilde işlev görmekte olan küçük ve orta boyutlu e-ticaret işletmeleri için geliştirilmiş bir platform olan GIFTD’ye dayanıyor. Ekip beş yıldan uzun bir süredir ürün geliştirme işinde faaliyet gösteriyor. Böylece piyasanın ve müşterilerin ihtiyaçlarına hakim olmayı başaran ekip sahip olduğu uzmanlık sayesinde müşterilerine kaliteli pazarlama çözümleri sunuyor.

Bit Rewards ile tüccarlar, kullanıcılarını sistemimizde ödüllendirmek için iç noktalarını veya BIT belirteçlerini yayınlayabilir. Kripto ile herhangi bir özel eylem (beğeniler, paylaşımlar, arkadaşlık alımları) ödüllendirmeyi seçebilirler. Platform, sağlam bir sadakat yönetim sistemi için gerekli tüm altyapıyı sağlamakta; tüm popüler çevrimiçi işlem platformları (OpenCart, Shopify, Magento, vb.) Için modüller veya eklentiler, müşteriler için mobil cüzdanlar, mobil uygulamalar ve tarayıcılar için uzantılar eklentiler ile gerçekleştirmektedir.

 

Sadakat Yönetiminde Yeni Dönem

Dönüşüm optimizasyonu, referans, sadakat ürünleri piyasalarının toplamda 20 milyar $ civarında bir değere sahip oldukları düşünülüyor. Ayrıca küresel olarak her yıl 50 milyar $ değerinde sadakat puanı üretiliyor. Yaşanan bu büyümelere rağmen piyasanın verimliliği hala olabilecek en üst düzeye ulaşmış değil.

Yapay zeka

Platformun kullandığı sadakat programında öneri sistemi büyük bir rol oynuyor çünkü bu sistem dahilinde yapılan ürün/hizmet önerileri, insanların ihtiyaçlarını doğrudan karşılıyorlar. Çok fazla miktarda veriye sahip değilseniz sağlam bir öneri sistemi oluşturmanız da pek mümkün değil. BitRewards da tam olarak bu yüzden merkezsiz bir tavsiye sistemi ile sektöre giriş yapıyor: BitRecommendations

Gelecekte Neler Olacak

ICOrating üzerindeki Yatırım Puanında 9/10 oranında olumlu oy alan ve ICObench üzerinde 48 olumlu yorum alan BitRewards, topluluk tarafından takdir görüyor. BitRewards aynı zamanda 3 milyon $’dan fazla yatırım almayı başardı.

BitRewards’ın token satışı ile ilgili detaylı bilgileri projenin sitesinde bulabilir, proje ile ilgili sorularınızı Telegram üzerinden sorabilirsiniz: telegram.

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.