bitcoin
Bitcoin (BTC) $56,752.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,243.99
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $585.95
Ana SayfaGenelBNB Vault, Kullanıcılara Yıllık Faiz Kazandırmaya Geliyor

BNB Vault, Kullanıcılara Yıllık Faiz Kazandırmaya Geliyor

Binance kripto para borsası, kullanıcıların yıllık faiz kazanmalarını sağlayan bir yatırım ürünü olan BNB Vault’un piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

BNB Vault, kullanıcıların daha fazla gelir elde etmek için DeFi hissesi, Esnek Tasarruflar ve Launchpool dahil olmak üzere borsanın çok çeşitli finansal ürünlerini kullanarak BNB tokenlarını çalıştırmalarına olanak tanıyan bir getiri toplayıcıdır.

Binance tarafından 3 Kasım Salı günü yapılan resmi duyuruda;

“BNB’nizin hem merkezi hem de merkezi olmayan finansmandan elde edeceği gelir potansiyelini tek bir tıklamayla en üst düzeye çıkarmak için çeşitli Binance ürünlerini entegre ettik. Bu, BNB sahiplerinin Binance ekosisteminin tüm avantajlarından tek bir tıklamayla yararlanmasına olanak tanıyor.”

BNB, ikinci gün saat 00:00’da faiz tahakkuk etmeye başlayacak ve gelir üçüncü gün kullanıcılara ödenecek. Duyuru, gelirin günlük olarak hesaplanacağını ve tahmini yıllık yüzde getirilerinin (APY) %5 ile %8 arasında olacak şekilde kullanıcı spot hesaplarına dağıtılacağını belirtiyor.

Binance, tüm teknik detaylarla ilgileneceğinden, müşteriler BNB’yi son derece esnek bir şekilde yatırıp çekebilecekler.

Binance’in bu yeni teklifi, kullanıcılara kar sağladıktan sonra DeFi alanını neredeyse ele geçirmiş olan Yield Farming akımının ardından geldi.

Yield Farming’in, DeFi’nin 2020’deki patlayıcı büyümesinin nedenlerinden biri olduğuna inanılıyor. Sektör, bu yılın başlarında 1 Milyar Dolar’dan, 10.9 Milyar Dolar’a kadar çıktı.

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.42%
$56,752.00
$805.88
Ethereum (ETH)
2.22%
$4,243.99
$94.22