Ana Sayfa Kripto Para Haberleri BTC Karşısında Yükseliş Gösterebilecek 5 Kripto Para

BTC Karşısında Yükseliş Gösterebilecek 5 Kripto Para

Ünlü trader ve analist Michaël van de Poppe, BTC fiyatının durgunlaştığı bu dönemde yükselme ihtimali olan 5 altcoin açıkladı.

Michaël van de Poppe, 19 Ağustos Çarşamba günü YouTube üzerinden paylaştığı analiz videosunda, Bitcoin’in 12.400$’lık dirençten geri dönmesiyle birlikte, pek bilinmeyen ve yükselme ihtimali olan altcoinler hakkında bilgiler paylaştı.

Bu 5 Altcoin’in Yükselmesi Olası

Poppe, piyasalarda 11.564$’dan işlem gören Bitcoin fiyatındaki durgunluğun, bazı altcoinlerin lehine olacağını iletti.

LTO Network / BTC

LTO Network (LTO) tokeninin avantajlı olduğunu söyleyen Poppe, traderların satın alma fırsatı konusunda 680 ile 720 Satoshi değerini takip etmeleri gerektiğini söyledi.

Ayrıca, LTO’nun beklenen ivmeyi yakalaması durumunda 1.170 Satoshi seviyesine kadar yükselebileceğini de vurguladı.

VIDT Datalink / BTC

VIDT Datalink / BTC Grafiği

VIDT Datalink için şu sıralar düşüş trendinin başladığını söyleyen Poppe, şu sıralar satın alma tavsiyesi vermese de, gerilemenin dikkate alınması gerektiğini iletti.

Poppe, özellikle 5.000 ile 6.000 Satoshi civarlarının dipten satın alma fırsatı sunduğunu iletirken, uzun vadede yakalanacak olası rallinin 14.494 Satoshi seviyesine kadar çıkabileceğini söyledi.

WazirX / BTC

WazirX / BTC Grafiği

Hindistan merkezli kripto para borsası WazirX için geliştirilen WRX tokeninin analizini yapan Poppe, temkinli şekilde WRX’e de yatırım yapılabileceğini söyledi.

Analist, yatay seyrin sürmesi durumunda 1.100 ile 1.400 Satoshi arasında fiyatın sıkışabileceğini iletti.

Diğer taraftan, 1.145 Satoshi değerinin kritik olduğunu söyleyen Poppe, bu desteğin aşağı yönlü kırılması durumunda 780 Satoshi değerine kadar düşüşün gelebileceği de söyledi.

Origin Protocol / BTC

Origin Protocol / BTC Grafiği

Poppe, Origin Protocol (OGN) tokeninin dip seviyelerden satın alma potansiyelinin bulunduğunu söylerken, 2.600 Satoshi seviyesinin kritik destek noktası olduğuna dikkat çekti.

Analist, piyasaya girmek için 2.750 Satoshi seviyesinin uygun olduğunu söyleyerken, OGN’nin 6.000 Satoshi seviyesine kadar yükselebileceğini de vurguladı.

DigiByte / Bitcoin

DigiByte / BTC Grafiği

DigiByte’ın tokeni DGB için yükseliş bekleyen Poppe, fiyatın 220 ile 230 Satoshi seviyesinde kalması durumunda, DGB’nin yatırım yapmaya değer olduğunu söyledi.

DGB’nin 377 Satoshi seviyesine kadar yükselebileceğini söyleyen Poppe, 224 Satoshi desteğinin kaybedilmesi durumunda DGB’nin 150 Satoshi seviyesine kadar geri çekilecileceğini de vurguladı.

Bir Cevap Yazın

En Popüler

BitMEX Borsasında Margin Trading Nasıl Yapılır?

Kaldıraç sistemine ve bakiyenin yüz katına kadar margin trading işlemi yapılabilmesine imkân sağlayan BitMEX, son zamanlardaki en çok rağbet gören kripto para borsalarından biri...

Kredi Kartıyla Bitcoin ve Altcoin Alınan Siteler (2020)

Bu yazımızda 2020 yılının sonlarına yaklaşırken güvenli şekilde kredi kartıyla Bitcoin ve kripto para alabileceğiniz bir platform olan CEX.IO'dan bahsedeceğiz. 2013 yılında bulut madencilik hizmeti...

Binance Coin (BNB) Nedir?

Malta'da bulunan devasa şifreleme para birimi olan Binance Coin (BNB), Binance'in kendi şifreleme para birimidir. Dünyanın en büyük şifreleme para birimi ticareti olan Binance'in...

DeFi Dünyası

Eminence.Finance Pazartesi Gecesi Saldırıya Uğradı

Yearn.Finance (YFI) kurucusu Andre Cronje'nin tamamlanmamış DeFi protokolü Eminence.Finance Pazartesi gecesi saldırıya uğradı. Saldırgan, kullanıcılar tarafından yatırılan Eminence'den 15 Milyon Dolar harcadı ve ardından 8...

YFI Sahiplerinin Sadece %26’sı Kar Elde Edebiliyor

Yearn Finance Token (YFI) sahiplerinin üçte birinden daha azı %65,8'lik bir ralliye rağmen ancak kar elde ediyor. Kripto para araştırma şirketi IntoTheBlock tarafından sağlanan verilere...

DeFi Token Fiyatları Ekim Ayı Boyunca Düşüş Yaşadı

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) piyasası, Ekim ayı boyunca zarar gördü. Bitcoin'in güçlü yükseliş trendine rağmen DeFi tokenlerı, sürekli olarak düştü ve hiçbir canlanma veya iyileşme...