Ana Sayfa Kripto Para Haberleri BTC Karşısında Yükseliş Gösterebilecek 5 Kripto Para

BTC Karşısında Yükseliş Gösterebilecek 5 Kripto Para

Ünlü trader ve analist Michaël van de Poppe, BTC fiyatının durgunlaştığı bu dönemde yükselme ihtimali olan 5 altcoin açıkladı.

Michaël van de Poppe, 19 Ağustos Çarşamba günü YouTube üzerinden paylaştığı analiz videosunda, Bitcoin’in 12.400$’lık dirençten geri dönmesiyle birlikte, pek bilinmeyen ve yükselme ihtimali olan altcoinler hakkında bilgiler paylaştı.

Bu 5 Altcoin’in Yükselmesi Olası

Poppe, piyasalarda 11.564$’dan işlem gören Bitcoin fiyatındaki durgunluğun, bazı altcoinlerin lehine olacağını iletti.

LTO Network / BTC

LTO Network (LTO) tokeninin avantajlı olduğunu söyleyen Poppe, traderların satın alma fırsatı konusunda 680 ile 720 Satoshi değerini takip etmeleri gerektiğini söyledi.

Ayrıca, LTO’nun beklenen ivmeyi yakalaması durumunda 1.170 Satoshi seviyesine kadar yükselebileceğini de vurguladı.

VIDT Datalink / BTC

VIDT Datalink / BTC Grafiği

VIDT Datalink için şu sıralar düşüş trendinin başladığını söyleyen Poppe, şu sıralar satın alma tavsiyesi vermese de, gerilemenin dikkate alınması gerektiğini iletti.

Poppe, özellikle 5.000 ile 6.000 Satoshi civarlarının dipten satın alma fırsatı sunduğunu iletirken, uzun vadede yakalanacak olası rallinin 14.494 Satoshi seviyesine kadar çıkabileceğini söyledi.

WazirX / BTC

WazirX / BTC Grafiği

Hindistan merkezli kripto para borsası WazirX için geliştirilen WRX tokeninin analizini yapan Poppe, temkinli şekilde WRX’e de yatırım yapılabileceğini söyledi.

Analist, yatay seyrin sürmesi durumunda 1.100 ile 1.400 Satoshi arasında fiyatın sıkışabileceğini iletti.

Diğer taraftan, 1.145 Satoshi değerinin kritik olduğunu söyleyen Poppe, bu desteğin aşağı yönlü kırılması durumunda 780 Satoshi değerine kadar düşüşün gelebileceği de söyledi.

Origin Protocol / BTC

Origin Protocol / BTC Grafiği

Poppe, Origin Protocol (OGN) tokeninin dip seviyelerden satın alma potansiyelinin bulunduğunu söylerken, 2.600 Satoshi seviyesinin kritik destek noktası olduğuna dikkat çekti.

Analist, piyasaya girmek için 2.750 Satoshi seviyesinin uygun olduğunu söyleyerken, OGN’nin 6.000 Satoshi seviyesine kadar yükselebileceğini de vurguladı.

DigiByte / Bitcoin

DigiByte / BTC Grafiği

DigiByte’ın tokeni DGB için yükseliş bekleyen Poppe, fiyatın 220 ile 230 Satoshi seviyesinde kalması durumunda, DGB’nin yatırım yapmaya değer olduğunu söyledi.

DGB’nin 377 Satoshi seviyesine kadar yükselebileceğini söyleyen Poppe, 224 Satoshi desteğinin kaybedilmesi durumunda DGB’nin 150 Satoshi seviyesine kadar geri çekilecileceğini de vurguladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...

Uniswap Ücretsiz 400 UNI Token Nasıl Alınır?

Gün içinde yaptığımız haberde Uniswap'ın kendi tokeni UNI'ı bugün piyasaya sürdüğünü belirtmiştik. Uniswap, 1 Eylül 2020'den önce en az bir kere işlem...

DeFi Protokolü bZx Bir Kez Daha Saldırıya Uğradı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme protokolü bZx dün gece bir kez daha saldırıya uğradı ve akıllı sözleşmelerindeki hatalı bir kod nedeniyle 8...