bitcoin
Bitcoin (BTC) $42,785.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,911.54
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $353.46
Ana SayfaKripto Para HaberleriBTCTurk Borsası A Milli Takım ile Sponsorluk Anlaşması İmzalıyor

BTCTurk Borsası A Milli Takım ile Sponsorluk Anlaşması İmzalıyor

Türkiye’nin öncü kripto para borsalarından olan BTCTurk borsası, Türkiye A Milli Kadın ve Erkek takımlarıyla önemli bir sponsorluk anlaşması yapıyor.

Geçtiğimiz sene aynı şekilde, kripto dünyası ve kripto paranın bilinirliğini artırması açısından oldukça önemli bir anlaşma gerçekleştiren BTCTürk, Yeni Malatyaspor’un hem forma hem de isim sponsoru olmuştu.

Anlaşma Yarın Gerçekleştirilecek

Sponsorluk için yapılacak anlaşmada taraflar imzaları yarın atacaklar. Yapılacak imza töreninde, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri, A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş gibi isimlerin yanında, erkek Milli Takım sporcuları da bulunacak. İmza töreni Şansın Tokyay’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek.

1 milyona yakın kullanıcıya sahip kripto para borsası BtcTurk, Türkiye’nin hem kullanıcı sayısı hem de işlem hacmiyle en büyük kripto para borsası konumunda.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.65%
$42,785.00
$278.10
Ethereum (ETH)
0.35%
$2,911.54
$10.19