Ana Sayfa Genel BTCTurk Borsası A Milli Takım ile Sponsorluk Anlaşması İmzalıyor

BTCTurk Borsası A Milli Takım ile Sponsorluk Anlaşması İmzalıyor

Türkiye’nin öncü kripto para borsalarından olan BTCTurk borsası, Türkiye A Milli Kadın ve Erkek takımlarıyla önemli bir sponsorluk anlaşması yapıyor.

Geçtiğimiz sene aynı şekilde, kripto dünyası ve kripto paranın bilinirliğini artırması açısından oldukça önemli bir anlaşma gerçekleştiren BTCTürk, Yeni Malatyaspor’un hem forma hem de isim sponsoru olmuştu.

Anlaşma Yarın Gerçekleştirilecek

Sponsorluk için yapılacak anlaşmada taraflar imzaları yarın atacaklar. Yapılacak imza töreninde, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri, A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş gibi isimlerin yanında, erkek Milli Takım sporcuları da bulunacak. İmza töreni Şansın Tokyay’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek.

1 milyona yakın kullanıcıya sahip kripto para borsası BtcTurk, Türkiye’nin hem kullanıcı sayısı hem de işlem hacmiyle en büyük kripto para borsası konumunda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

Ünlü Analist, Bitcoin, Ethereum ve Altcoin Pazarını Değerlendirdi

Ünlü kripto stratejisti Nicholas Merten, Bitcoin, Ethereum ve altcoinlerde yaşanan ani düşüşün ardından bir piyasa değerlendirmesi yaptı. Yeni bir...

Bitcoin – Altın Korelasyonu Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Bitcoin - altın korelasyonu tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı; küresel ekonomi Covid-19 virüsünden muzdarip olduğu sürece de yüksek kalacak gibi görünüyor.

UNI Token Aşırı Değerlenecek; Ünlü Kripto Balinası Görüşünü Paylaştı

Bitfinex balinası olarak tanınan Joe007, Uniswap UNI tokenin aşırı değerleneceğine inandığını açıkladı. Joe007, sosyal medyada UNI hakkındaki düşüncelerini soran...