bitcoin
Bitcoin (BTC) $56,523.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,285.35
tether
Tether (USDT) $0.998725
binance-coin
Binance Coin (BNB) $588.71
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinBu 14 Altcoin Bu Ay Uçuşa Geçmeye Hazırlanıyor: Elliot Wainman

Bu 14 Altcoin Bu Ay Uçuşa Geçmeye Hazırlanıyor: Elliot Wainman

Popüler bir kripto para traderı ve analisti olan Elliot Wainman, nispeten belirsiz bir grup altcoin’in bu Ocak ayında muazzam şekilde yükseleceğini söylüyor.

EllioTrades olarak da bilinen yeni bir YouTube videosunda Wainmain, yatırımcılara önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük kazançlar sağlayabilecek 14 kripto parayı sıraladı.

İlk olarak Wainman, CoinMarketCap‘e göre şu anda 1.76 Dolar seviyelerinde işlem gören ve yaklaşık 278.28 Milyon Dolar’lık piyasa değerine sahip merkezi olmayan likidite ağı THORChain (RUNE) için büyük şeyler bekliyor. Analist, THORChain‘in 1 Milyar Dolar’lık bir piyasa değerine ve potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

“Her zaman THORChain hayranı oldum, her zaman RUNE hayranıydım, çünkü Bitcoin’i kilitleyerek verimin elde edilmesine izin veriyor.”

Wainman, ikinci olarak Bitcoin ile büyümeye hazır olduğunu ve DeFi‘nin blok zincirleri arasında kripto varlıklarının transferini sağlayan bir protokol olan REN‘e bakıyor. Trader, bu yazı yazılırken 369 Milyon Dolar’lık piyasa değeri ile 0,42$ civarında işlem gören REN‘de büyük bir patlamanın olacağını düşünüyor.

Wainman ayrıca, yalnızca 46 Milyon Dolar piyasa değeri ile geleneksel ve merkezi olmayan finansmanı birleştiren ve merkezi olmayan blok zincirinden bağımsız bir katman 2 olan AllianceBlock‘ta da yükseliş bekliyor. Trader, AllianceBlock’un veri depolama projesi Ocean Protocol ile olan yeni ortaklığını, gelecek şeylerin yükseliş işareti olarak görüyor.

Daha sonra kripto para traderı, madencilerin işlemleri onaylayarak mümkün olan en yüksek değeri elde etmelerine yardımcı olan iki ilgili projeden bahsetti. Wainman, gün içinde %128 artan KeeperDAO (ROOK) ve Archer DAO (ARCH)‘nun bu boğa döngüsü sırasında değer olarak katlanabileceğini söylüyor.

Bununla birlikte Wainman, Polkadot tabanlı Bridge Mutual (BMI)‘in sektördeki heyecan verici bir proje olarak öne çıkacağını söylüyor.

“Bridge iki yıldır bu işin içindeydi ve sigortanın doğru bir şekilde sağlanmasını, doğru poliçelerin onaylanmasını, insanların zarar gördüklerinde gerçekte kendilerinin sigortasını almalarını sağlamak için kullandıkları çok ilginç ve karmaşık bir mekanizma ağına sahip.”

Wainman’ın listesindeki bir sonraki kripto para, merkezi olmayan türevler platformu Injective Protocol (INJ). 88 Milyon Dolar’lık piyasa değeri ile, ilk ademi merkeziyetçi Tesla vadeli işlem piyasasının artık Solstice test ağında mevcut olduğunu duyuran projenin, geleneksel türev piyasasının onlarca trilyon dolar değerinde olduğu düşünüldüğünde büyümek için çok fazla alana sahip olduğuna dikkat çekiyor.

Wainman’in bundan sonraki üç seçimi aynı zamanda merkezi olmayan türevlerle ilgili ürünler. Trader, henüz token lansmanını yapmamış olan Oiler Network‘ü, Hegic‘i ve Whiteheart (WHITE) üzerine inşa edilen bir projeyi vurguluyor.

Wainman daha sonra özellikle yükselişe geçen bir sektör olan NFT alanında bir proje olan REVV‘yi vurguluyor.

Listesinde bir sonraki adım, Wainman‘ın yüksek profilli ortaklıklar ve mükemmel teknolojiyle övünen, değer biçilmemiş bir proje olarak etiketlediği PARSIQ (PRQ).

“Tüm ekosistemdeki en büyük ve en etkili kripto paralardan, projelerden ve zincirlerden bazılarıyla ortaklık kurdular ve teknolojilerinin tüm alandaki en üstün altyapı projelerinden biri olarak kabul edildiğine inanıyorum.”

Wainman‘ın bahsettiği son iki varlık, merkezi olmayan bir bulut depolama projesi olan Akash (AKT) ve bu yazı yazıldığı sırada sırasıyla 27 ve 28 Milyon Dolar’lık piyasa değeri olan RAMP.

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.48%
$56,523.00
$271.31
Ethereum (ETH)
3.33%
$4,285.35
$142.70