bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,637.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,836.24
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $332.93
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinBu 3 Kripto Para Şubat Ayında Patlayacak : Austin Arnold

Bu 3 Kripto Para Şubat Ayında Patlayacak : Austin Arnold

Altcoin Daily sunucusu ve bir kripto para analisti olan Austin Arnold, projeler büyük duyurular için hazırlanırken önümüzdeki ay patlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı üç altcoin’i açıkladı.

Arnold’un listesinin başında akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) yer alıyor. Kripto para analisti, YouTube‘daki programında, Ethereum rakibinin yerel token’lar için destek sağlama planlarının olduğunu söyledi.

”Ethereum’da ERC20 token’larının nasıl verilebileceğine benzer şekilde, varlıklar Cardano’ya geliyor. Peki ne zaman? Bu tarih gittikçe yaklaşıyor, araştırmalarıma göre Şubat ortasında yayınlanacak.”

Buna ek olarak Austin, Cardano’nun yakında Shelley‘den Goguen‘e geçiş yapacağını da vurguluyor.

Analistin listesinde ikinci sırada bulunan varlık ise Sushiswap (SUSHI). Arnold, Sushi’nin 2021 için iddialı bir yol haritası sunmasının ardından önümüzdeki ay büyük bir sıçrama yapacağını söylüyor.

“İşte bu yeni yol haritasının önemli noktaları: RUNE ve Moonbeam tarafından etkinleştirilecek bir çapraz zincir DEX ve Polkadot zincirinde uygulama ve 2021’in sonunda tamamen merkezi olmayan bir yönetim yapısı. Daha ademi merkeziyetçi olma eğilimi gösteriyor ki bu bana göre bu yükseliş göstergesi. Ayrıca Polkadot’un yardımıyla çapraz zincir DEX uygulayarak yükselişe geçti. Bu çok büyük. Bu, herkesle çalışabilecekleri anlamına geliyor.”

Arnold’un listesindeki üçüncü varlık bir akıllı sözleşme platformu olan Neo. Altcoin Daily sunucusu, sektörde Çin Ethereum’u olarak da bilinen protokolde büyük değişikliklerin olduğunu belirtiyor.

Arnold ayrıca, proje tamamen Neo3 adlı yeni bir blok zincirine geçeceği için Neo’nun hepsini yapmaya çalıştığını söylüyor. Arnold‘a göre protokolün yeni sürümü, yerleşik bir oracle, merkezi olmayan bir dosya depolama ve merkezi olmayan bir kimlik çözümü gibi yeni özelliklerle gelecek.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.56%
$41,637.00
$1,482.28
Ethereum (ETH)
5.8%
$2,836.24
$164.50