bitcoin
Bitcoin (BTC) $33,341.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,099.38
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $295.78
Ana SayfaKripto Para HaberleriBu Kripto Paralar Önümüzdeki Haftalarda Yükselebilir: Austin Arnold

Bu Kripto Paralar Önümüzdeki Haftalarda Yükselebilir: Austin Arnold

Altcoin Daily sunucusu ve ünlü bir kripto para analisti olan Austin Arnold, önümüzdeki haftalar içinde yükseleceğine inandığı bazı kripto paraları izleyicileri ile paylaştı.

Analist, yayınladığı yeni bir YouTube videosunda Ethereum’un yakın zamanda takip ettiği bir numaralı kripto para olduğunu söyledi. Arnold, ETH ekibinin gelecek ay gas ücreti kullanımına yönelik optimizasyonları içeren Berlin güncellemesini gerçekleştirmeyi planladığını söylüyor.

Bir önceki haberimizde de belirttiğimiz gibi, Vitalik Buterin’in akıllı sözleşme platformunun önümüzdeki birkaç hafta içinde 100 kat ölçeklenmeye hazır olacağına inandığını söyledi.

Kripto para analistinin takibinde olan sıradaki kripto para birimi ise Cardano (ADA).

“Gerçek şu ki, Cardano’nun ekosistemi inşa ediliyor. Size tekrar söylüyorum, Cardano bugün dört yıl önceki Cardano’dan çok daha farklı. Dört yıllık araştırma ve geliştirme sürecimiz var, Byron’dan Shelly’ye geçişimiz var, şimdi token düzenleme, birkaç ay içinde akıllı sözleşmeler, artan kullanıcı tabanı, daha yüksek enflasyon.”

Arnold’un listesindeki üçüncü kripto para, Litecoin (LTC) var. Analist ayrıca, piyasa değerine göre en iyi dokuzuncu kripto paranın iyi performans gösterdiğini belirtiyor.

Bununla birlikte Chainlink (LINK), analistin listesinde dördüncü sırada yer alıyor. Arnold, bir numaralı merkezi olmayan oracle projesine olumlu bir ışık tutan bir Citigroup raporunu paylaştı:

“Citigroup’un yakın zamanda yayınladığı rapor, Chainlink’in Bitcoin üzerinde ortaya çıkabileceğini tahmin ediyor. LINK, blockchain küresel olarak zaman içinde gelişmeye devam ettikçe Chainlink ekosistemindeki token olarak artabilir.”

Ünlü analistin izleme listesindeki beşinci, altıncı ve yedinci altcoinler Polygon (MATIC), Skale Network (SKL) ve SushiSwap’dir (SUSHI). Bu kripto paraların hepsi bu hafta Coinbase’de listelendi.

”Sponsorlu bir proje olan Cook Protokol, ilk ademi merkeziyetçi değişim (DEX) teklifinin ve Uniswap listesinin dışında. Benzersiz bir kullanıcı dostu yönetimi platformu yaratmayı amaçlayan proje iyi finanse edildi ve önde gelen finanse finans merkezi (DeFi) piyasa yapıcısı DuckDAO’dan destek aldı.”

Analist son olarak ise son zamanlarda fiyatında inanılmaz artışlar yaşayan ve popülerliğini artıran Chiliz‘den (CHZ) bahsediyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.33%
$33,341.00
$1,110.26
Ethereum (ETH)
4.24%
$2,099.38
$89.01