bitcoin
Bitcoin (BTC) $61,101.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,083.91
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $477.27
Ana SayfaKripto Para HaberleriBybit, Küresel Kripto Para Uyumluluğuna Liderlik Etmesi İçin Yeni Bir Hukuk Danışmanı...

Bybit, Küresel Kripto Para Uyumluluğuna Liderlik Etmesi İçin Yeni Bir Hukuk Danışmanı Atadı

Popüler kripto para borsası Bybit, firmaya küresel uyum konularında liderlik etmek ve hukuk ekibini denetlemek için yeni bir genel danışman atadı.

Singapur merkezli yatırım bankası Daiwa Capital Markets’ın eski hukuk ve uyum departmanı başkanı Daniel Lim, borsanın Birleşik Krallık’taki operasyonlarını kapatmak zorunda kalmasından kısa bir süre sonra Bybit’e katıldı.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, Lim‘in, hızla değişen bir düzenleyici manzara olarak gördüğü, firmanın uyum duruşunu desteklemek için atandığını söyledi.

“Gelişmekte olan endüstrimize olağanüstü uzmanlık ve öngörüyü beraberinde getiren Daniel’e hoş geldiniz demekten mutluluk duyuyoruz. Daniel, hızla değişen bir düzenleyici ortamında Bybit’in uyum duruşunu desteklemeye yardımcı olacak ve güven inşa etme hırsımızı sürdürecek.”

Daiwa Capital’daki görevinden önce, 10 yılını Hollandalı bankacılık firmasında kıdemli hukuk müşaviri olarak geçiren Daniel Lim, ayrıca İngiliz çokuluslu bankası HSBC’de de çalıştı.

Daha önce haberini sizlerle paylaştığımız gibi Bybit, 5 Mart’ta İngiltere merkezli müşteriler için tüm değişim hizmetlerini kapattığını duyurdu. Müşterilerin, işlem pozisyonlarını kapatmak ve platformdan fonlarını çekmek için 31 Mart’a kadar süreleri var.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.39%
$61,101.00
$238.29
Ethereum (ETH)
1.01%
$4,083.91
$41.25