bitcoin
Bitcoin (BTC) $61,022.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,097.48
tether
Tether (USDT) $0.998938
binance-coin
Binance Coin (BNB) $476.04
Ana SayfaGenelChangpeng Zhao, Dün Gece Yayınlanan Habere Cevap Verdi

Changpeng Zhao, Dün Gece Yayınlanan Habere Cevap Verdi

Binance Ceo’su Changpeng Zhao, dün gece Forbes tarafından yayınlanan haberde yer alan Binance’in ABD regülatörlerinin incelemelerinden kaçmak için bir plan oluşturulduğu iddialarına cevap verdi.

Forbes tarafından yayınlanan haberde, Binance borsasının ABD regülatörlerini aşmak için bir plan oluşturduğu iddia edildi. Habere göre plan, Binance yöneticileri tarafından hazırlandığı düşünülen 2018 tarihli Thai Chi belgelerine dayanıyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, haberde yer alan ifadeler ve suçlamaları yalanladı. Haberin üçüncü taraf bir belgeye dayandığını vurguladı.

“Makalede yer alan ifade ve suçlamalar yanlıştır. Söz konusu belge eski veya mevcut bir Binance çalışanı tarafından oluşturulmadı. Herkes bir ‘strateji belgesi’ oluşturabilir fakat bu Binance’in onu izlediği anlamına gelmez.”

Zhao, yaptığı açıklamanın devamında Binance’in her zaman kanunun sınırları dahilinde faaliyet gösterdiğini belirterek “ABD, Singapur, Jersey, Ukrayna, Kore ve Türkiye gibi ülkelerde kurulmasına yardım ettiğimiz birçok uluslararası borsa bunu kanıtlıyor.” dedi.

Daha sonra, Binance’in her bölgenin yasal gerekliliklerini yerine getirdiğini söyleyen Zhao;

“Binance, dünya çapında birçok önemli devlet kurumuyla çalışıyor ve çok güçlü bir iş birliğine sahiptir. Öne sürülen belgeleri kabul etmiyoruz.” dedi.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.69%
$61,022.00
$421.05
Ethereum (ETH)
0.39%
$4,097.48
$15.98