HAKKIMIZDA

CoinAdam olarak Kripto para ekosistemi ve Blockchain teknolojisi alanlarını baz alarak, 2017 yılının ilk aylarında yayın hayatımıza başladık. Öncelikli olarak Bitcoin ve alternatif kriptoparaların, Türk kullanıcılar tarafından bilinirliğini artırmayı hedef edindik. Yayın hayatımıza başladığımız günden bu yana; Rehber makalelerimiz, haberlerimiz, analizlerimiz ve inceleme yazılarımızla, Türk kripto para merkalılarına açık, dürüst ve anlaşılır bilgiler vermeye çalışıyoruz.

Takımımız

https://coinadam.com/wp-content/uploads/2020/07/ccs.jpeg);">

C. Çağatay Sancak

Kurucu

Kocatepe Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2014 yılında kripto para dünyası ile tanıştı ve 2016 yılında Türkçe kripto haber sitesi CoinAdam'ı kurdu.

https://coinadam.com/wp-content/uploads/2020/07/my.jpeg);">

Mehmet Yapan

Kurucu Ortak

Ege Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Reklamcılık bölümünden mezun oldu. 5 sene İzmir'de çeşitli ajanslarda Sanat Yönetmenliği yaptı, şimdi ise CoinAdam bünyesinde çalışmalarına devam etmekte.

https://coinadam.com/wp-content/uploads/2020/07/hc.jpg);">

Haluk Çakan

Editör

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2020 yılı başından bu yana CoinAdam bünyesinde çalışmalarına devam etmekte.

Restaurant of the Year

The Chicago Morning Herald Good Food Guide 2016

Awarded Three Hats

The Chicago Morning Herald Good Food Guide 2016

Placed at Number Four

Chicago Traveller Top 100 Restaurants 2016

Awarded Three Stars

Chicago Traveller Restaurant Awards 2016