bitcoin
Bitcoin (BTC) $57,286.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,327.27
tether
Tether (USDT) $0.999482
binance-coin
Binance Coin (BNB) $590.30
Ana SayfaKripto Para HaberleriCoinbase, Büyümeyi Hızlandırmak İçin 1.25 Milyar Dolar Ek Fon Sağlayacak

Coinbase, Büyümeyi Hızlandırmak İçin 1.25 Milyar Dolar Ek Fon Sağlayacak

Coinbase, büyümesini hızlandırmak amacıyla Nisan ayında Nasdaq’ta doğrudan listelenmesinin ardından milyarlarca dolar ek fon sağlamaya hazırlanıyor.

Yapılan yeni bir açıklamada ABD merkezli kripto para borsası, kurumsal yatırımcılara özel bir teklifte 1,25 milyar dolarlık dönüştürülebilir kıdemli senet sunma planını duyurdu.

*Birinci derece dönüştürülebilir senet, ihraççının hisselerine dönüştürülebilen bir tür borç menkul kıymetidir.

Coinbase

Ayrıca kripto para borsası, bu banknotların nakde, Coinbase’in A sınıfı adi hisse senedine veya her ikisinin bir kombinasyonuna dönüştürülebileceğini söylüyor.

“Senetler Coinbase’in üst düzey, teminatsız yükümlülükleri olacak, altı ayda bir ödenecek faizleri vadede tahakkuk ettirecek ve daha önce geri satın alınmadıkça, kullanılmadıkça veya dönüştürülmedikçe 1 Haziran 2026’da vadesi dolacak.”

Bununla birlikte firma, teklifin fiyatını sunduklarında faiz oranını ilk dönüştürme oranını ve bonoların diğer şartlarını belirleyeceğini söylüyor. Coinbase, operasyonlarını ve gelecekteki genişletmeleri finanse etmek için ek sermayeyi kullanmayı planladıklarını da ekliyor.

“Coinbase, tekliften elde edilen net geliri işletme sermayesi ve sermaye harcamalarını içerebilecek genel kurumsal amaçlar için kullanmayı ve sınırlı çağrı işlemlerinin bedelini ödemeyi amaçlıyor. Firma ayrıca net gelirin bir kısmını yatırım yapmak için kullanabilir.”

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.1%
$57,286.00
$630.15
Ethereum (ETH)
4.5%
$4,327.27
$194.73