Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Coincheck Borsası Yeni Kayıtları ve Yatırma Çekme İşlemlerini Açtı

Coincheck Borsası Yeni Kayıtları ve Yatırma Çekme İşlemlerini Açtı

Hacklenen ve kripto paraları çalınan Coincheck borsasını satın alan Japon internet broker şirketi Monex Group, 30 Ekim Salı günü yeni hesap kayıtlarını ve işlemlerini sınırlı olarak yeniden açtığını duyurdu. Kullanıcıları da hali hazırda bazı kripto para yatırma ve satın alma işlemlerine başlayabilir.

Salıdan itibaren kullanıcılar dört farklı kripto para yatırma seçeneğine sahip: Bitcoin (BTC), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH). Satın alma opsiyonları artık üç alt tabana bir kez daha uzandı. Bitcoin, Monex’in devralınmasından bu zamanki aradan sonra borsada listelenmeye devam etti.

Açıklamada, Ethereum (ETH), NEM (XEM), Lisk (LSK), Ripple (XRP) ve Factom (FCT), “hizmetlerin güvenliğinin doğrulanması ve sunulmaya hazır hale getirilmesi durumunda”, Coincheck’e geri dönecek. .

Platformda yeni bir hesap açmayı seçenler için, Monex, Japon Mali Hizmetler Dairesi (FSA) tarafından kripto para borsalarında talep edilen düzenlemelere uygun olarak, kesin olarak bir know-your-customer (KYC) işleminin yapılmasını öneriyor.

Monex tarafından dün yayınlanan 29 Ekim tarihli mali sonuçlarda, Coincheck’in 2018’in üçüncü çeyreğinde %66 oranında bir düşüş kaydettiğini ortaya koydu.

Monex, yerel düzenlemelere tam uyum içinde değişimi yeniden başlatmayı planladığını belirterek, Nisan ayında yaklaşık 33,5 milyon dolar karşılığında Coincheck’i satın aldı.

Ocak ayında Coincheck’e yapılan saldırıda hackerlar borsasdan yaklaşık 534 milyon dolar değerinde kripto para çalmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Ünlü Kripto Analisti, Bitcoin Fiyatının Ne Zaman 100.000 Dolar’a Çıkacağını Söylüyor

Bitcoin fiyatının 2019 yılında 11.600$ seviyelerinden 6.400$ seviyelerine düşeceğini doğru tahmin eden kripto stratejisti, BTC fiyatının patlayacağına ve 100.000$ seviyelerine yükselmeye başlayacağına...

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...

Ethereum Düzeltmesi, YFI ve UNI Fiyatını %46 Düşürdü

Ethereum fiyat düzeltmesi, YFI ve UNI tokenlarının %46 oranında düşmesine neden olan bir çöküşü tetikledi. Ağustos ayında Bitcoin ve...