COVESTING; Yeni Nesil Kripto Para Borsası Açıldı

COVESTING, yenilikçi ruhun eşsiz bir karışımıdır ve ekibinin 100 yıllık ticaret deneyimini birleştirerek kripto para traderları için gerçekten devrim yaratan,...

0

COVESTING, yenilikçi ruhun eşsiz bir karışımıdır ve ekibinin 100 yıllık ticaret deneyimini birleştirerek kripto para traderları için gerçekten devrim yaratan, oldukça güvenilir ve güvenli bir platformdur. (Üye olmak için tıklayın)

Avrupa merkezli olan COVESTING borsasında, diğer birçok borsayı geride bırakacak olan Copy-Trading özelliği ve Avrupa düzenleyicilerinin katı gerekliliklerine tamamen uygun olarak, ticarete açık yüzlerce kripto para cinsi bulunmakta.

Ayrıca COVESTING borsasının kendi token’ı da bulunuyor. COV Token, platformdaki üyeler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış Ethereum blockchain üzerine kurulu bir ERC20 tokenidir. Diğer borsalarda olduğu gibi COV talebi, platformdaki işlem hacmi ve etkinliği ile doğru orantılıdır. Yani bu şu demek; Covesting borsasındaki işlem hacmi ve etkinliği arttıkça, COV Token’in değeri de aynı oranda artacak. Ayrıca COV token kullanarak işlem ücretlerini (fee) %50 oranında azaltabiliyorsunuz.

COV Token Tutanlar Ödüllendiriliyor

Borsanın toplam kazançlarının %50’si, zaman içinde COV değerini etkili bir şekilde geliştirmesi gereken sistematik Token Geri Alımları ve Yakma programlarına tahsis edilecek.

Teknik olarak, COV Tokenları piyasadan sürekli olarak satın alınacak ve yakılacak. Yakma işlemi (Burning), satın alınan tokenların akıllı sözleşmede süresiz olarak kilitleneceği ve piyasadan çekileceği anlamına gelir; Bunun sonucunda toplam COV Token kaynağı azalacak ve kalan tokenların değerleri sistematik olarak artacak.

Platform zamanla geliştikçe daha fazla yatırımcı ve trader, COVESTING altyapısını aktif olarak kullanacak. Kullanıcı büyümesi ve etkinliği, COV Tokenları için otomatik olarak güçlü bir talep yaratacak ve daha fazla token yakma işlemi (burning) ile sonuçlanacak.

Copy-Trading Özelliği ile Ön Plana Çıkıyor

Ayrıca COVESTING Borsası, kullanıcılarına sağladığı Copy-Trading özelliği ile birçok borsadan sıyrılarak ön plana çıkıyor. Peki Copy-Trading Nedir? İşlem kopyalama özelliği; Takip ettiğiniz başarılı traderların işlemlerini, istediğiniz mebla ile kopyalayarak otomatik olarak alım satım yapmanıza imkan veren oldukça iyi bir özelliktir. Bu özellik ile piyasayı hiç bilmeseniz bile, başarılı traderların işlemlerini kopyalayarak otomatik olarak kazanç sağlayabilirsiniz.

COVESTING Borsasına şimdi katılmak için burayı tıklayın.

 

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.