Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Craig Wright; 2018 Bitcoin Cash Yılı Olacak

Craig Wright; 2018 Bitcoin Cash Yılı Olacak

Bitcoin‘in yaratıcısı olduğu iddia edilen Avustralyalı işadamı Craig Wright, 2018 yılının Bitcoin Cash için tam verimli bir yıl olacağını söyleyen bir tweet atarak, Bitcoin Cash’in elde edebileceği şeylerin sınırları olmadığını ve ağ güvenliğin artırılacağını belirtti.

https://twitter.com/ProfFaustus/status/939786777123889153

Craig Wright Attığı tweetde, BCH’yi 2018’de nelerin beklediğini yazdı. Güvenlik konusunda tüm prüzlerin giderileceğini ve gizlilik düzeyini artırmak için faaliyete geçildiğini belirtti. Wright, bu iyileştirmeler üzerinde çalışan ekibin kim olduğu sorusuna, genel yol haritası ve testnet sorularına “Yakın zamanda kamuoyu ile paylaşılacak.” yanıtını verdi. Sonraki tweet’lerde, Wright’a göre Bitcoin Cash’in daha fazla insanın faydalanabilmesi için dünyaya yayılması amaçlanacak ve bu da BCH’nin fiyatını artıracak.

Wright, tweet’lerinden birinde, 2018 için yol haritasının iyi planlanmış olup olmadığını soran bir kullanıcıya yanıt verdi ve şunları söyledi:

“İyi planlandı. Gelecek olan çok fazla yenilik var. Dünyaya nakit para sağlamakla ilgileniyoruz. Bu bir banka uzlaşma sistemi değil. Küresel nakitin Bitcoin Cash olduğuna inanıyorum.”

Ayrıca Craig Wright yardımcı olmak için kullanıcılara, trade çözümlerini ve “kullanmak istedikleri seksi arayüzleri” sordu. Madencilik havuzu ViaBTC ve Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, geçtiğimiz günlerde yeni Bitcoin Cash Debit Kartını tanıtmak için attığı twitte, BCH üzerinde odaklanan yeni bir “kripto-kripto exchange platformu” açıkladı.

Roger Ver, Bitcoin Cash’in 2018’de Bitcoin’i geçip sonrasında duraksayacağını veya geçip geçmeyeceğini hala belli etmese de, kripto paranın komuta gemisinden kavga etmeden aşağıya inmeyeceğini açıkça belli ediyor. Bunun yanı sıra, Bitcoin’in dramatik yıl sonu yükselişini başarılı bir şekilde tahmin eden Hong Kong’lu bir trader, Bitcoin fiyatının 2018 yılının sonuna kadar 100.000 dolara ulaşması halinde bunun sürpriz olmayacağını da sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...

UNI Token Aşırı Değerlenecek; Ünlü Kripto Balinası Görüşünü Paylaştı

Bitfinex balinası olarak tanınan Joe007, Uniswap UNI tokenin aşırı değerleneceğine inandığını açıkladı. Joe007, sosyal medyada UNI hakkındaki düşüncelerini soran...

YFI Sahiplerinin Sadece %26’sı Kar Elde Edebiliyor

Yearn Finance Token (YFI) sahiplerinin üçte birinden daha azı %65,8'lik bir ralliye rağmen ancak kar elde ediyor. Kripto para...

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...