Craig Wright; 2018 Bitcoin Cash Yılı Olacak

Bitcoin’in yaratıcısı olduğu iddia edilen Avustralyalı işadamı Craig Wright, 2018 yılının Bitcoin Cash için tam verimli bir yıl olacağını söyleyen...

0

Bitcoin’in yaratıcısı olduğu iddia edilen Avustralyalı işadamı Craig Wright, 2018 yılının Bitcoin Cash için tam verimli bir yıl olacağını söyleyen bir tweet atarak, Bitcoin Cash’in elde edebileceği şeylerin sınırları olmadığını ve ağ güvenliğin artırılacağını belirtti.

Craig Wright Attığı tweetde, BCH’yi 2018’de nelerin beklediğini yazdı. Güvenlik konusunda tüm prüzlerin giderileceğini ve gizlilik düzeyini artırmak için faaliyete geçildiğini belirtti. Wright, bu iyileştirmeler üzerinde çalışan ekibin kim olduğu sorusuna, genel yol haritası ve testnet sorularına “Yakın zamanda kamuoyu ile paylaşılacak.” yanıtını verdi. Sonraki tweet’lerde, Wright’a göre Bitcoin Cash’in daha fazla insanın faydalanabilmesi için dünyaya yayılması amaçlanacak ve bu da BCH’nin fiyatını artıracak.

Wright, tweet’lerinden birinde, 2018 için yol haritasının iyi planlanmış olup olmadığını soran bir kullanıcıya yanıt verdi ve şunları söyledi:

“İyi planlandı. Gelecek olan çok fazla yenilik var. Dünyaya nakit para sağlamakla ilgileniyoruz. Bu bir banka uzlaşma sistemi değil. Küresel nakitin Bitcoin Cash olduğuna inanıyorum.”

Ayrıca Craig Wright yardımcı olmak için kullanıcılara, trade çözümlerini ve “kullanmak istedikleri seksi arayüzleri” sordu. Madencilik havuzu ViaBTC ve Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, geçtiğimiz günlerde yeni Bitcoin Cash Debit Kartını tanıtmak için attığı twitte, BCH üzerinde odaklanan yeni bir “kripto-kripto exchange platformu” açıkladı.

Roger Ver, Bitcoin Cash’in 2018’de Bitcoin’i geçip sonrasında duraksayacağını veya geçip geçmeyeceğini hala belli etmese de, kripto paranın komuta gemisinden kavga etmeden aşağıya inmeyeceğini açıkça belli ediyor. Bunun yanı sıra, Bitcoin’in dramatik yıl sonu yükselişini başarılı bir şekilde tahmin eden Hong Kong’lu bir trader, Bitcoin fiyatının 2018 yılının sonuna kadar 100.000 dolara ulaşması halinde bunun sürpriz olmayacağını da sözlerine ekledi.

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.