bitcoin
Bitcoin (BTC) $48,524.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,484.60
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $416.10
Ana SayfaKripto Para HaberleriDeFiCREAM Fiyatı Andre Cronje'nin Desteğinden Sonra Yükselişe Geçti

CREAM Fiyatı Andre Cronje’nin Desteğinden Sonra Yükselişe Geçti

Yearn Finance (YFI) yaratıcısı Andre Cronje tarafından desteklenen merkezi olmayan bir kripto para piyasası projesi, Yearn ekosistemiyle daha fazla entegrasyonu duyurduktan sonra bazı büyük fiyat hareketleri yaşadı.

Daha önce DeFi protokolü Cream Finance, geleneksel finansmanda kabaca 70 Milyar Dolar’lık bir pazar payına sahip olan eşler arası krediye özel olarak erişim sunuyordu.

Cream Finance

Ekip, bunun kurumsal borç piyasasında var olduğu tahmin edilen 10 Trilyon Dolar ile karşılaştırıldığında küçük bir miktar olduğunu belirtti. Ayrıca Cream ekibi, zamanla bu sermayenin geleneksel finans sektöründen protokollere akacağına inanıyor.

Andre Cronje, dün Cream’in ilerlemesini desteklemek için bir tweet attı. CoinGecko‘ya göre, duyurudan ve Cronje‘nin ekibin planlarına dikkat çekmesinden sonra, CREAM fiyatı Salı günü yaklaşık 67$’dan Perşembe günü 134$ seviyelerine yükseldi.

Cream kullanıcıları şu anda wETH, DAI ve y3Crv ticareti yapabiliyor, ancak proje tamamlandıktan sonra USDT, USDC, sUSD, mUSD, DUSD, LINK, YFI, SNX, WBTC ticareti de yapabilecekler.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.83%
$48,524.00
$887.99
Ethereum (ETH)
0.86%
$3,484.60
$29.97