Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Crypto.com, Visa Kart Sahiplerine Ücretsiz Spotify ve Netflix Aboneliği Sunuyor

Crypto.com, Visa Kart Sahiplerine Ücretsiz Spotify ve Netflix Aboneliği Sunuyor

Kripto paraların her yerde kullanılabilmesi için Visa debit kart sunan kripto para ödeme platformu Crypto.com, modern tüketicileri ve sık seyahat edenleri çekmek için bir çok avantaj sunuyor.

Crypto.comMCO Visa Card sahiplerine ücretsiz Netflix ve Spotify abonelikleri sunduğunu duyurdu. MCO Visa Card ile üyelik ücretini ödeyen kullanıcılara, kaydoldukları kartın türüne bağlı olarak  %100’e varan indirim imkanı sunuyor .

Platform, beş aşamalı Visa Card‘ın, ilk iki aşamasına sahip olan müşterilere Expedia rezervasyonlarında %10 indirim ve en yüksek kart seviyesini kullanan müşteriler için Airbnb rezervasyonlarında % 10 para iadesi sunuyor.

Crypto.com, Visa kart sahiplerinin sahip oldukları kartın türüne bağlı olarak, yapılan tüm harcamalarda %1 ile % 5 arasında değişen geri ödeme yapıldığını belirtiyor.

Crypto.com’un kurucusu ve CEO’su Kris Marszalek:

“MCO Visa kartı, artık toplumumuzun yaşam tarzına uyan perks ile birlikte piyasadaki herhangi bir kartın en iyi geri ödeme koşullarını sunuyor. Singapur’daki müşterilerimizden büyük oranda olumlu geri dönüşler aldık ve kartları ABD, Avrupa ve diğer önemli pazarlara göndermeyi dört gözle bekliyoruz. Ürünü, kripto para üzerinde profesyonel ya da başlangıç aşamasında olsanız bile kolayca kullanabilirsiniz. ”

Crypto.com da geçtiğimiz ay Vortex Ticaret Motorunu piyasaya sürerek “kripto almak için en iyi yer” sloganıyla kendini kanıtlamak istiyor. Şirket, bu motorun mümkün olan en düşük kripto para birimi fiyatını gerçek maliyetle herkese sunmayı hedefliyor.

MCO Visa Cards, Ekim 2018 tarihinde Singapur’daki müşteriyle buluştu ve şuan ABD’ye sunuluyor. Platform, kartlarının yıllık veya aylık aidatlarının olmadığını ve tüm müşterilerin aylık limitli ücretsiz ATM para çekme işlemlerinden yararlandığını söylüyor.

Ürün, müşterilerin çok sayıda kripto para birimi almalarını, satmalarını ve saklamalarını sağlayan bir uygulama ile tamamlanıyor. Crypto.com, döviz oranlarının kuru, ‘Google’ oranlarıyla eşit olduğunu söylüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...