Ana Sayfa İnceleme Yazıları Sponsorlu CryptoX100; Kripto Paralar ile Kaldıraçlı İşlem Platformu

CryptoX100; Kripto Paralar ile Kaldıraçlı İşlem Platformu

CryptoX100.com 2018 yılında NDG Trading Corp tarafından kurulmuştur. Kripto para piyasasında çok fazla alternatifi olmayan “yüksek kaldıraçlı” marjin işlemlerini kripto para yatırımcılarına sunmak için finansal piyasalarda yerini almıştır.

Sahip olduğu yüksek güvenlikli hesap sistemi ve işlem platformu sayesinde kısa sürede binlerce yatırımcının ilgisini bir çok ülkede üzerine toplamıştır.

Toplam 6 kripto para da 1:100 kaldıraçla işlem imkanı sunmaktadır. BTC/USD, ETH/USD, BCH/USD, DASH/USD, XRP/USD, LTC/USD gibi kendini kanıtlamış ve piyasada belli bir derinliği olan kripto paralarda yüksek kaldıraçla işlem yapabilme olanağı sağlamaktır.

Yüksek kaldıraçın avantaj ve dezavantajları nelerdir. Her şeyden önce koyduğunuz yatırımın 100 katı kadar işlem yapabilirsiniz. Ve normalde elinizdeki 1 birim yatırım ile 1 birim kazanabiliyorken, kaldıraçlı işlemlerde elinizdeki 1 birimle 100 birim kazanma şansınız olur.

Dezavantajlarina gelecek olursak; koyduğunuz sermaye bir anda elinizden uçup gidebilir. O yüzden kaldıraçlı piyasalarda kaybettiginizde size üzmeyecek yatırım miktarları ile giriş yapmanızı tavsiye ederiz. Her şeyden önce risk yönetimi konusunda bilgilenmek, marjin işlemlerinde kazanmak icin önceliğiniz olmalı.

CryptoX100.com’da hesap açmak, para yatırmak ve çekmek çok kolay.

Hesap açmak için sadece bir e-mail adresiniz olmalı ve kendinize bir şifre belirlemelisiniz. Daha sonra CryptoX100.com’daki bitcoin hesabınıza bitcoin göndererek işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Elinizdeki bitcoin miktarını en kolay artırabileceğiniz işlem platformu CryptoX100.com’dur.

Peki CryptoX100.com’ un diğer avantajları nelerdir?

1- Sadece fiyat yükselirken değil, fiyat düşerken de satış yaparak yatırımınızı büyütebilirsiniz.

2- Sadece 50 USD yatırımla bile bir Bitcoin alıp-satabilir, ticaret yapabilirsiniz.

3- CryptoX100.com sağladığı kaldıraçlı işlem avantajı ile yatırımınızın 100 katı ile Alış/Satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

4- Vakit kaybettiren karmaşık hesap açma ve onay süreçlerini yaşamadan hemen işlem yapmaya başlayabilrsiniz.

Bu avantaların detaylarını inceleyecek olursak;

  • ÇiFT YÖNLÜ iŞLEM AVANTAJI

Kripto para borsalarında sadece fiyat yükselirken alış yaparak para kazanbilirsiniz. CryptoX100 size hem alış yaparak fiyat yükselirken kazanabilmeyi, hem de fiyat düşerken de satış yaparak para kazanabileceğiniz ortamı sağlar.

  • YATIRIMINIZIN 100 KATI iLE iŞLEM FIRSATI

CryptoX100.com’un sağladığı kaldıraç sistemi ayrıcalığı ile yatırımınızın 100 katına kadar Alış / Satış işlemi açabilir, kazancınızı 100 kat arttırabilirsiniz.

Örnek vererek açıklamaya çalışalım; diyelim ki 4.000 USD tutarinda bir bitcoin aldiniz borsadan aldiginiz miktar sadece 1 BTC. Bitcoin siz aldiktan sonra degerlendi ve 5000 USD oldu ve sattiniz kariniz bu islemden 1000 USD üstelik komisyonu bu karınızdan düşmedik. Ve bitcoininizi satmani gerekiyor bu kari cebinize koyabilmeniz icin.

Peki CryptoX100.com’da nasıl oluyor?

1:100 kaldıraç ile, 1 Bitcoin için gerekli yatırım miktarınız sadece 0.01 BTC’dir.

Diyelim ki siz 4000 usd fiyatından 1 Bitcoin aldınız (bunun icin gerekli teminat tutari sadece 0.01 BTC’dir) ve 5000 dolardan sattınız. Ne kadar kar ettiniz dersiniz?  Sadece 0.01 Btc ile (yaklaşık 40 usd) tam 0.2 Bitcoin kar ettiniz. Üstelik bu karınız net, çünkü Alış/Satış işlemleriniz de komisyon yok! 0.01 Bitcoininiz şimdi 0.21 Bitcoin oldu. Hem karınızı almak için elinizdeki bitcoini satmamış oldunuz, hem de elinizdeki düşük bitcoin miktarları ile bitcoin’lerinizi artırma şansını elde etmiş oldunuz.

Siz de artik marjin islemleriniz icin CryptoX100.com’ u tercih edin ve kazananlar arasında yerinizi alin.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Bitcoin Reklamları Hong Kong Sokaklarını Turuncuya Boyadı

Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) isimli bir Bitcoin topluluğu, vatandaşların "kendi kendilerinin bankaları olmaya" teşvik etmek amacıyla, Bitcoin merkezli reklamları Hong...

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...