bitcoin
Bitcoin (BTC) $60,999.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,091.52
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $481.90
Ana SayfaKripto Para HaberleriDeFiDeFi Dünyayı Değiştirecek: Chainlink Kurucusu Sergey Nazarov

DeFi Dünyayı Değiştirecek: Chainlink Kurucusu Sergey Nazarov

Chainlink kurucusu yakın zamanda yapılan bir röportajda, mevcut makro ortamın 2008 mali krizine benzer bir dik çöküşe nasıl bağlı olduğunu ayrıntılarıyla anlattı. Bu noktada Sergey Nazarov, DeFi’nin tek alternatif olacağına inanıyor.

Dün yapılan bir röportajda konuşan kurucu ve CEO Sergey Nazarov, bu güncellemenin nihayet merkeziyetsiz finansı dünyaya nasıl getireceğini ayrıntılı olarak açıkladı.

Nazarov, projenin en son yükseltmesi olan Chainlink 2.0 ile, Chainlink’in yüzlerce zincir dışı sistemi binlerce kişiye ölçeklendireceğini, daha orijinal kullanım durumlarına izin vereceğini ve mevcut akıllı sözleşmelere ve merkezi olmayan uygulamalara daha fazla işlevsellik ekleyeceğini söyledi.

Yine de, Nazarov‘un gerçek amacı sadece Chainlink’in işlevselliğini iyileştirmek değil. CEO, merkeziyetsiz finansın akıllı sözleşmeler ve blok zincirlerinin sözleşmeler, anlaşmalar ve küresel finans sistemi hakkındaki düşüncelerimizi tamamen değiştirme potansiyeline sahip olduğunu da düşünüyor. Ayrıca CEO, yapılan röportajda Chainlink’in amacının, bireyler veya kurumlar arasındaki herhangi bir sözleşmede gerçek şeffaflık yaratmak olduğunu da söyledi.

Bununla birlikte Nazarov‘a göre, dünya çapındaki merkez bankalarının ve hükümetlerin para politikası bir kez daha ekonominin temellerini tehdit ediyor. İnsanlar enflasyonun servetlerinde düşüş yaratacağını anlayınca, başka çöküşler de bekleyecek. Nazarov işte tam da bu noktada, merkeziyetsiz finansın net bir alternatif sunacağını umuyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.18%
$60,999.00
$109.80
Ethereum (ETH)
2.92%
$4,091.52
$119.47