bitcoin
Bitcoin (BTC) $56,635.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,406.68
tether
Tether (USDT) $0.997153
binance-coin
Binance Coin (BNB) $612.11
Ana SayfaKripto Para HaberleriDeFiFlamingo Finance, Verimli Tarım Lansmanını Gerçekleştirdi

Flamingo Finance, Verimli Tarım Lansmanını Gerçekleştirdi

NEO tabanlı Defi Projesi Flamingo Finance lansmanı, yoğun talebe neden oldu ve NEO’nun resmi cüzdanlarından birine aşırı yüklenilmesinin ardından geliştiriciler, lansmanı 24 saat ertelemek zorunda kaldı.

Neoline, NEO blok zincirindeki akıllı sözleşmelerle etkileşim kuran resmi bir kripto cüzdanıdır. NEO’nun ilk DeFi projesi olan Flamingo Finance lansmanından yalnızca bir saat sonra, Neoline sunucuları çöktü.

NEO’nun Flamingo DeFi deneyi, Flamincome, Flamingo Wrapper ve verim tarım kasalarından oluşuyor. Flamingo, NEO’nun hem NEO hem de Ethereum‘a Yearn.Finance benzeri yetenekler getirme girişimidir.

Flamincome ve Flamingo Wrapper, piyasaya sürüldükten sadece bir gün sonra, 100 Milyon Dolar’lık depozito bildirdi.

Flamincome, platforma para yatıran likidite sağlayıcılarına LP tokenları sağlar. Flamincome’dan gelen LP tokenları, Flamingo’nun kasalarında mahsul yetiştiriciliği için NEO tabanlı tokenlara sarılabilir.

Bu artan trafiğin bir kısmı, 25 Eylül’de başlaması planlanan ve likidite sağlayıcıları için ödülleri artıran beş günlük bir promosyon etkinliği olan “mint rush” ile ilişkilendirilebilir.

Daha sonra, NEO’nun kurucusu Da Hongfei, Twitter’da lansmanın ana cüzdanının çökmesinden sonra erteleneceğini duyurdu.

“Neoline sunucusu yoğun trafik nedeniyle çöktü. Varlıklarınız güvende ve akıllı sözleşmeye bağlı. Katman 1 normal çalışıyor. Lütfen sabırlı olun, şu anda bu teknolojik sorunları çözmek için birlikte çalışıyoruz. Sizi güncel tutacağız.”

Artan trafik, birden fazla blok zinciri kaşifinin ve cüzdanının (Neoline da dahil olmak üzere) yanıt vermemesine neden olarak NEO sahipleri arasında endişeye neden oldu.

Geliştirme ekibinin kullanıcı varlıklarının etkilenmediğini söylemesine rağmen NEO fiyatları %4,2 oranında düştü.

Binance’de NEO / USD 1 saatlik grafik Kaynak: TradingView

Bu hatalı lansman, NEO ve Flamingo’nun kötü planlamasının ilk örneği değil. 23 Eylül’de de Flamincome da, lansmandan sonra bir kesinti yaşamıştı.

“Başlatma sırasındaki yoğun trafik nedeniyle, bazı kullanıcılar web sitesinde ve eklenti cüzdanlarında geçici yükleme sorunları yaşamış olabilir.”

Sonuç olarak, geliştirme ekibinin projeyi tekrar rayına oturtmak için gösterdiği çabaya rağmen NEO, piyasanın Flamingo’ya olan güvenini yeniden kazanmasında zorlanabilir.

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.4%
$56,635.00
$792.89
Ethereum (ETH)
1.65%
$4,406.68
$72.71