Ana Sayfa Kripto Para Haberleri DeFi Tokenleri 24 Saat İçinde %19 Yükseldi!

DeFi Tokenleri 24 Saat İçinde %19 Yükseldi!

DeFi tokenleri toparlanmaya başladı ve sektör Perşembe günü ortalama %19 yükseliş sağladı.

Çok sayıda DeFi Tokeni %50’ye varan oranda düşüş yaşadığı kötü bir haftadan sonra DeFi sektörü, bir günde %19 oranında yükseldi. Ethereum da son 24 saatte %11 değer kazandı.

Messari‘ye göre, Perşembe günü 37 DeFi tokeninden 32’si yükselişe geçti ve her biri %3 ile %39.6 arasında yükseliş gösteriyor.

24 saatlik performansa göre en iyi 10 DeFi tokenleri: Messari

Swerve (SWRV) yükseliş listelerin başında yer alırken, onu %37,6 artışla Yearn Finance (YFI), %29,9 artışla Loopring (LRC), %29,4 artışla Aave (LEND) ve %27,8 artışla SushiSwap (SUSHI) izliyor.

YFI fiyatının yükselişe geçmesi, yaklaşık bir hafta önce ki lansmanından bu yana azalan yıllık yüzde getirisi sebebiyle merakla beklenen ETH kasasına rağmen geldi. Bununla birlikte, Yearn Finance’ın Stablecoin kasalarından elde ettiği günlük getiri de muhtemelen bu yükselişi körükledi.

DeFi tokenleri, ortalama %8.3’lük bir kazanç elde ederken, 178 adet ETH tabanlı tokenden 136’sı DeFi sektöründe, geniş Ethereum ekosisteminden daha iyi performans gösterdi.

24 saatlik performansa göre en iyi 10 Ethereum tokeni: Messari

Ethereum tabanlı DeFi tokenlerinden Ampleforth (AMPL) % 84,5’lik bir kazançla sıralamada ilk sırada yer alırken, onu YFI ve LRC izliyor.

24 saatlik performans göz önüne alındığında (ilk 100 kripto para arasında) DeFi ERC-20’ler en iyi performans gösteren tokenler arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...