Ana Sayfa İnceleme Yazıları Borsalar Whaleclub Borsa İncelemesi

Whaleclub Borsa İncelemesi

0

Whaleclub inceleme, Whaleclup Nedir?

%30 deposit (yatırma) ödüllü Bitcoin Borsası Whaleclub ile ilgili bir inceleme yazısından merhabalar…

Whaleclup 190 ülkeden günlük ortalama 15.000 trader’ın işlem yaptığı bir bitcoin borsası. 2016 yılında kurulan ve Hong Kong merkezli olan kriptopara alım satım platformunun sahibi ise Perry Steegen. Kendisi bir teknoloji meraklısı ve aynı zamanda bir banker. Whaleclup işlem hacmi milyonlarca dolar ile ifade ediliyor.

Diğer exchange platformlarından ayırıcı özelliği ise kimlik onaylama süreci beklenmemesi. E-mail adresiniz ile kayıt olarak hemen işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Yatırma-çekme işlemleri de anında gerçekleşiyor ve transaction id ile takip edebiliyorsunuz…

Yatırma ve çekme işlemlerinden hiçbir komisyon veya ücret alınmıyor. Ayrıca bu işlemlerde hiçbir alt veya üst limit yok. Whaleclub‘da Bitcoin haricinde Ethereum, Dash, Litecoin ve Monero kriptoparaları ile de işlem yapabiliyorsunuz.

Whaleclub’a bu linkten kayıt olan herkesin %30 deposit (yatırma) ödülü alacağını da belirtmeden geçmeyelim. Yapacağınız ilk yatırma işlemi için %30 ödül sizi bekliyor. Henüz kullanmadıysanız Whaleclub’a mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

Not: Whaleclub borsası deposit ödülünü açıklamak gerekirse, whaleclub borsasına yolladığınız ilk deposit miktarının %30’una kadar olan zararınızı karşılayacaklarını garanti ediyorlar. Yeni Kriptopara meraklılarının en azından zarar etmeden trade mantığını kavramalarını ve nasıl trade yapmaları gerektiğini kendi başlarına öğrenmelerine bir güzel bir olanak sağlıyor.

kampanya bitiş tarihi: 22.06.2017

Exit mobile version