bitcoin
Bitcoin (BTC) $60,260.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,032.05
tether
Tether (USDT) $0.998595
binance-coin
Binance Coin (BNB) $475.29
Ana SayfaKripto Para HaberleriDeVere Group; Bitcoin Fiyatı Daha da Artacak

DeVere Group; Bitcoin Fiyatı Daha da Artacak

Global finansal danışmanlık şirketi DeVere Group CEO’su, Bitcoin fiyatının hızlı yükselişinin ardından, bir takım açıklamalarda bulundu. 

DeVere Group‘un kurucusu ve genel müdürü Nigel Green, yapmış olduğu açıklamada kripto kışın sona erdiğini söylüyor:

“Kripto pazarının yükselişte olduğunu ve kripto kışının sona erdiğini düşünüyorum. Bitcoin’in önümüzdeki birkaç hafta içinde daha da yükseleceğine inanıyorum. Bu da yatırımcılar için, istikrarlı bir kazanç kapısı sağlayacak. Piyasa hareketliliğine göre en büyük kripto para birimi olarak bilinen BTC’nin, kripto sektöründeki fiyatlar üzerinde olumlu bir etkisi olacak.”

bitcoin fiyat grafiği

DeVere Group tarafından bu yılki Bitcoin fiyatının, 7.000 $ seviyelerinde olacağı tahmin ediliyor. Nigel Green, bu ani fiyat artışındaki sebebin, hem bireysel hem de kurumsal FOMO (Kayıp Korkusu) tarafından olduğunu belirtiyor:

“Bu çarpıcı yükseliş, birçok yatırımcıyı cezbedecek. Bununla birlikte, BTC’nin kurumsal ilgiyi yeniden devralması beklenebilir. Kurumlar, bu sektörü benimsemedikleri sürece, rakiplerinin ön plana çıkabileceğini hissediyorum.” 

DeVere Group, Bitcoin fiyatının birkaç saat içinde % 20 oranında artmasıyla, bu yıl Bitcoin piyasa değerinde % 40 artış öngördü. Yapılan bir açıklamada BTC fiyatındaki artış, bir balinanın üç farklı kripto para borsasından, 100 milyon dolarlık BTC alım emri vermesiyle gerçekleştiği bildirildi.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.53%
$60,260.00
$1,524.58
Ethereum (ETH)
0.64%
$4,032.05
$25.81