Ana Sayfa Kripto Para Haberleri DeVere Group; Bitcoin Fiyatı Daha da Artacak

DeVere Group; Bitcoin Fiyatı Daha da Artacak

Global finansal danışmanlık şirketi DeVere Group CEO’su, Bitcoin fiyatının hızlı yükselişinin ardından, bir takım açıklamalarda bulundu. 

DeVere Group‘un kurucusu ve genel müdürü Nigel Green, yapmış olduğu açıklamada kripto kışın sona erdiğini söylüyor:

“Kripto pazarının yükselişte olduğunu ve kripto kışının sona erdiğini düşünüyorum. Bitcoin’in önümüzdeki birkaç hafta içinde daha da yükseleceğine inanıyorum. Bu da yatırımcılar için, istikrarlı bir kazanç kapısı sağlayacak. Piyasa hareketliliğine göre en büyük kripto para birimi olarak bilinen BTC’nin, kripto sektöründeki fiyatlar üzerinde olumlu bir etkisi olacak.”

bitcoin fiyat grafiği

DeVere Group tarafından bu yılki Bitcoin fiyatının, 7.000 $ seviyelerinde olacağı tahmin ediliyor. Nigel Green, bu ani fiyat artışındaki sebebin, hem bireysel hem de kurumsal FOMO (Kayıp Korkusu) tarafından olduğunu belirtiyor:

“Bu çarpıcı yükseliş, birçok yatırımcıyı cezbedecek. Bununla birlikte, BTC’nin kurumsal ilgiyi yeniden devralması beklenebilir. Kurumlar, bu sektörü benimsemedikleri sürece, rakiplerinin ön plana çıkabileceğini hissediyorum.” 

DeVere Group, Bitcoin fiyatının birkaç saat içinde % 20 oranında artmasıyla, bu yıl Bitcoin piyasa değerinde % 40 artış öngördü. Yapılan bir açıklamada BTC fiyatındaki artış, bir balinanın üç farklı kripto para borsasından, 100 milyon dolarlık BTC alım emri vermesiyle gerçekleştiği bildirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

DeFi Protokolü bZx Bir Kez Daha Saldırıya Uğradı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme protokolü bZx dün gece bir kez daha saldırıya uğradı ve akıllı sözleşmelerindeki hatalı bir kod nedeniyle 8...