bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,951.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,882.33
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $338.73
Ana Sayfaİnceleme YazılarıCoin İncelemedForce Token (DF) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

dForce Token (DF) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Fiyatında muazzam bir yükseliş yakalayan dForce (DF), birlikte çalışabilir ve ölçeklenebilir aynı zamanda herkesten tarafından görüntülenebilir finans protokol ağı oluşturmayı, protokol içi likidite ve ağ etkilerini geliştirmeyi amaçlayan inovatif bir kripto paradır.

Diğer protokollerle etkileşim ve entegre olmak için kod yapısını her zaman herkese açık bir şekilde tutan dForce, şeffaf ve güncel bir merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolüdür.

Binance borsası tarafından listelenen dForce fiyatı son 24 saatte neredeyse 3 kat arttı. 1 gün içinde %147 oranında yükseliş gösteren DF fiyatı şu an 0,27$ seviyelerinde seyrediyor. Yaklaşık 40 Milyon Dolar’lık piyasa hakimiyetine sahip olan dForce’un günlük ticaret hacmi ise 78.5 Milyon Dolar civarında.

dForce fiyatı Eylül ayı başınsa 1$ seviyelerine kadar çıkmayı başarmıştı. Fakat fiyat 0,074 seviyelerine kadar geriledi.

Binance tarafından listelemesinin ardından dForce için bir yeni bir yükseliş hareketi başlayıp başlamayacağı ise merak konusu.

DF Nereden Alınır?

Peki DF tam olarak nasıl alınır? Binance borsası bu konuda kullanıcıların tercih ettiği en popüler platformlardan birisidir. Binance’in kullanıcılarına sunduğu likidite ve güvenlik, yatırımcıların Binance borsasını tercih etmesindeki en büyük etmenlerden birisidir.

  • Ayrıca, Binance borsasına buradan kayıt olursanız süresiz olarak tüm işlemlerinizde %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

DF Nasıl Alınır?

  1. DF satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi eklemek veya takas edilecek başka bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın. Diğer yöntemleri de kullanabilirsiniz.
  2. Açılan sekmede ne kadar Türk Lirası (TRY) ile işlem yapmak istediğiniz seçin ve Coin kısmında Tether (USDT)‘yi işaretleyin.
  3. USDT aldıktan sonra, yine sol üstte yer alan “Al-Sat” kısmında yer alan “Klasik” butonuna tıklayın.
  4. Açılan alım satım sayfasının sağ üst kısımda yer alan arama kutucuğuna DF yazın ve DF /USDT çiftine tıklayın.
  5. Son olarak orta alanda yer alan “DF AL” alanına, almak istediğiniz DF miktarını girerek işleminizi tamamlayın.
Binance Borsasından DF Nasıl Alınır?

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.36%
$41,951.00
$990.04
Ethereum (ETH)
3.46%
$2,882.33
$99.73