bitcoin
Bitcoin (BTC) $60,165.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,014.80
tether
Tether (USDT) $0.998938
binance-coin
Binance Coin (BNB) $472.87
Ana SayfaGenelDOGE ile Hergün 1 Otomobil Çekilişine Katılın!

DOGE ile Hergün 1 Otomobil Çekilişine Katılın!

Kripto para dünyasında hergün yeni birşeyler duymaya alıştık artık. Bu kez de DOGE ile her gün bir otomobil çekilişi düzenleyen bir websitesi ile karşılaştık. Site yöneticilerine ulaşıp siteleri hakkında da bilgi almaya çalıştık.

Hergunbirotomobil.com isimli site ziyaretçilerine çekiliş ile otomobil kazanma şansı sunuyor. Düzenledikleri çekilişle ilgili ilgi çekici nokta, çekilişe DOGECOIN ile katılınması ve ödülü yani otomobil bedelinin, kazanan talihliye yine DOGECOIN olarak ödenmesi. Bilet satın alınırken ödeme alınması Coinbase in sunduğu ödeme sistemi ile yapılmakta ve yabancı meşeli olan bu websitesi yine fatura ile kayıt altına almakta yaptığınız ödemeyi.

Diğer ilgi çekici özellikler ise her çekilişin instagram üzerinden canlı yayınla yapılacağı, websitesi yöneticileri, dürüstlük ve şeffaflık konusunda oldukça hassas olduklarını ve çekilişe katılacak kişilere en büyük sorumluluklarının bu olduğunu söylemekteler.

Ayrıca çekilişe katılanların kazanma ihtimalinin de sıradan bir sayısal loto veya piyango biletinden kat ve kat fazla olduğunu belirten site yöneticileri, her çekilişte sadece 1000 bilet satılacağını ve ve kazanma şansının 1 bilet alan kişi için 1000 de 1 olduğunu belirtip klasik 49/6 sayısal loto oyununda kazanma şansının 14milyonda 1 olduğunun altını çizmekteler.

Ayrıca bir insana yıldırım isabet etme ihtimali ise 1,5 milyonda 1 olduğunu söyledikten sonra diğer lotoları tutturmanın yıldırım çarpasından daha zor olduğunu belirttiler. Bu arada bir bilet fiyatının da 100 USD olduğunu biz burada sizlere bildirelim.

Websitesi yetkilileri neden DOGECOIN tercih ettiklerini ise birincisi transfer ücretlerinin Bitcoin ve Ethereyum gibi koinlere nazaran daha düşük olması ve diğer önemli neden olarak ise transfer konfirmasyonun yaklaşık 3 dakika içinde gerçekleşmesi olarak göstermekteler.

Ayrıca Coinbase borsasının uygulaması siteye entegre edilmiş olup hem çekilişe katılanlar açısından ödemelerini yaparken hem de websitesi olarak bizim açımızdan ödemelerin alınması ve kayıt altına alınması ve takipi açısından ayrıca bir güven sağlamakta olduğunu site yöneticileri belirtmişlerdir. İlk çekiliş 17 Ekim 2021 Pazar günü saat 20.00 de düzenlenecek ve websitesinin instagram hesabından canlı olarak yapılacak.

Peki çekilişlere nasıl katılıyorsunuz işte size detaylı inceleme:

Hergunbirotomobil.com sitesi DOGECOIN ile bilet alıp katılabileceğiniz çekilişlerle hergün bir adet VW Golf kazanma şansı sunuyor. Dünya da ilk kez uygulanan bir yöntemle kripto para DOGE ile bilet alıp çekilişe katılabiliyorsunuz.

Hergunbirotomobil.com sitesi bir ilke imza atarak hergün bir çekiliş düzenleyerek bir kişiye VW Golf hediye ediyor. Devir etme yok mutlaka her çekilişte bir kazanan olacak.

Sitede biletler 100 USD den satılmakta ve ödemeyi DOGECOIN ile yapabilmektesiniz. Sadece 1000 adet bilet satışı olmakla birlikte kazanma şansınız sayısal loto ve diğer şans oyunlarına göre oldukça yüksek. Bilet fiyatı ilk başta pahalı gibi görünebilir ancak kazanma şansınızın sadece 1 biletle bile oldukça yüksek olduğunu düşündüğünüzde aslında oldukça uygun olduğunu görebilirsiniz.

1 Bilet aldığınızda şansınız 1/1000 ya da %0,1

10 Bilet aldığınızda 1/100 ya da %1

100 bilet aldığınızda 1/10 ya da %10

Sayısal loto 6/49 oyununda kazanma ihtimaliniz 1/13 983 816 ya da %0,0000071

İkramiye olan VW Golf marka otomobilin değeri 500.000 Tlnin üzerinde olup isterseniz aracı değil, araç değerindeki tutarı DOGE olarak aynı gün alabiliyorsunuz.

Hergunbirotomobil.com sitesi hergün bir çekiliş yapmayı planlıyor eğer hergün yeterli katılımcı olur 1000 bilet tamamıyla satılırsa aynı gün çekiliş canlı yayında Hergunbirotomobil.com sitesinin instagram hesabından yapılacak.

Hergunbirotomobil.com sitesi, şans oyunlarında aranılan şeffaflık ve güvenirliği sunmayı ana hedef olarak belirlemektedir. Çekilişlere herzaman güvenle katılabilirsiniz ve çekilişi canlı olarak takip edebilirsiniz.

Peki nasıl katılacaksınız, nasıl bilet alacaksınız? Kısaca bahsedelim:

ÖncelikleHergunbirotomobil.com sitesine girin.

Sonra bilet al butonuna ya da hemen katıl butonuna tıklayınız.

Sayfadaki VW Golf resminin üzerine tıkladığınızda aşağıdaki sayfa açılacak.

Çekiliş tarihi ve çekilişe kalan süreyi gördüğünüz bu sayfada hemen katıl yazan butona tıkladığınızda ise aşağıdaki sayfa önünüze gelecek.

Bu sayfada almak istediğiniz bilet sayısını girin ve aşağıda gözüken yeşil renkli ödeme sayfasına git butonuna tıklayınız.

Bu sayfada ise fatura detaylarınızı girmeniz gerekmekte, bilgilerinizi özellikle doğru olarak girmeniz ikramiyeyi kazanmanız halinde ödemenizi almanız açısından önemlidir. Size ulaşabileceğimiz email ve telefon numaranızı lütfen doğru bir şekilde giriniz. Bu formda yer alan kırmızı yıldızlı doldurulması gereken alanları doğru bir şekilde doldurduktan sonra sayfanın aşağısında görülen şartlar ve koşullar kısmını kabul ettiğinizi belirten kutucuğu işaretledikten sonra ödeme yapmak üzereCoinbase sayfasına ilerlemek için yeşil “proceed to Coinbase” buttonuna tıklamanız gerekir.

Ve iste ödeme sayfası karşınızda. DOGE ile o anki kur değeri üzerinden hesaplanıp size adres bilgisini sunacaktır. Ekranda gördüğünüz adrese belirtilen adette DOGE’yi gönderdikten sonra yaklaşık 2-3 dakika içinde transfer işleminiz onaylanacak ve faturanızla birlikte bilet numaranız da email adresinize gönderilecek. Aşağıda alacağınız emaile bir örnek ekran görüntüsü vardır.

Ödeme işlemi tamamlanıp tekrar Hegunbirotomobil.com sayfasına dönmeden sayfayı kapatmayınız. Şimdiden hayırlı olsun, şansınız bol olsun. Çekilişi canlı izlemek için Instagram hesabımızı takip etmeyi ve canlı yayında çekilişi izlemeyi unutmayın.

Bilet numaraları bilgisayar tarafından 1 den 1000 e kadar olan sayılardan otomatik olarak verilmektedir. Her çekilişte tüm biletler yani 1000 adet bilet satılmadan çekiliş gerçekleşmeyecektir veya ikramiyenin bir sonraki güne devri söz konusu değildir, her çekilişte 1000 biletin tamamı satılacak eğer belirlenen günde ki çekiliş için 1000 bilet satılmadıysa 1000 biletin tamamı satılıncaya kadar çekiliş yapılmayacak. 1000 bilet satışının tamamlandığında çekiliş gerçekleştirilecek ve çekilişin mutlaka bir kazananı olacak.

Çekiliş, tüm biletlerin satışının tamalandığı gün içinde, Türkiye saati ile 19.00 a kadar tamamlanırsa aynı gün 20.00 de gerçekleştirilecektir. Saat 19.00 dan sonra tamamlanırsa ertesi gün saat 20.00 de çekiliş yapılacaktır.

ÇekilişHergunbirotomobil.com Instagram hesabından canlı olarak yapılacaktır.

Çekilişi kazanan talihliye araç bedeli tutar karşılığı DOGE hesabına transfer edilecektir.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.48%
$60,165.00
$1,492.09
Ethereum (ETH)
2.9%
$4,014.80
$116.43