Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Donanım Cüzdan Üreticisi Ledger, B Serisi için 75 Milyon Dolar Topladı

Donanım Cüzdan Üreticisi Ledger, B Serisi için 75 Milyon Dolar Topladı

Fransa’da kurulu olan donanım cüzdan üreticisi Ledger, B Serisi fonunda 75 milyon $ tutarında bir meblaya ulaştı.

Bugün yapılan açıklamaya göre, yeni tura İngiltere merkezli yatırımcı Draper Esprit önderliğinde ve ayrıca Draper Girişim Ağı, FirstMark Capital, Cathay Yenilikçilik ve Korelya Capital dahil oldu. Tura CapHorn Invest, GDTRE ve Digital Currency Group gibi mevcut yatırımcılar da katıldı.

 

Ledger, yeni paranın öncelikle işini kripto para birimlerindeki popülaritesindeki artışın yanı sıra ölçeklendirilmesi için kullanmayı planladığını söyledi.

Ledger CEO’su Eric Larcheveque şunları söyledi:

“Bu fonlar, operasyonlarımızı ölçeklendirirken ve ekiplerimizi küresel olarak konuşlandırırken AR-GE’ye önemli ölçüde yatırım yapmak için kullanılacaktır.”

Şirket ayrıca, kripto varlıklarını yönetmek için Defter Bilgisi adlı yeni bir depolama çözümü geliştirdiğini açıkladı. Ürün, bankalar ve hedge fonları gibi kurumsal yatırımcılara yönelik olacak.

2014 yılında piyasaya çıkan şirket, kripto para özel anahtarlarını depolamak için çeşitli donanım cüzdanları sunmaktadır. Yeni fon, firmanın Mart 2017’de 7 Milyon Dolarlık A  Serisi turunu kapattıktan yaklaşık bir yıl sonra geldi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Uniswap Ücretsiz 400 UNI Token Nasıl Alınır?

Gün içinde yaptığımız haberde Uniswap'ın kendi tokeni UNI'ı bugün piyasaya sürdüğünü belirtmiştik. Uniswap, 1 Eylül 2020'den önce en az bir kere işlem...

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.