bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,825.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,858.09
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $336.12
Ana SayfaYeni BaşlayanlarAltcoinElrond Network'ün EGLD Token'ı, eToroX'de Listelenecek

Elrond Network’ün EGLD Token’ı, eToroX’de Listelenecek

Ölçeklenebilir blok zinciri çözümlerine hitap eden Elrond Network, EGLD Token’ının eToroX’te listeleneceğini duyurdu. Ayrıca cüzdan ve uygulama lansmanı da 2021 başlarında gerçekleşecek.

Elrond Network

EGLD, eToroX’te Listeleniyor

EGLD, Elrond Network‘ün yerel kripto para birimidir. Bir önceki token Elrond (ERD), 1000 ERD : 1 EGLD‘lik bir yeniden değerlendirmeye tabi tutuldu. EGLD, 313 Milyon Dolar’ı aşan net piyasa değeri ile önemli spot ve türev platformlarında kullanılabilir durumda. Ayrıca Elrond ekibi, EGLD’nin mevcut blok zincirlerinin iş hacmini ve performansını 1000 kat iyileştirmekle görevli bir projenin parçası olduğunu vurguluyor.

Yapılan basın açıklamasına göre, EGLD token ticareti 23 Aralık’ta eToroX‘te başlıyor. Bu platform, tanınmış forex ve hisse senedi alım satım hizmeti eToro’nun kripto para odaklı bir departmanı. eToroX, kurumsal düzeyde dijital varlık ticareti için tasarlanmıştır.

Kripto Cüzdanı ve Maiar Uygulaması 2021’in Başlarında Piyasaya Sürülecek

Ayrıca Elrond Network, 31 Ocak 2021’de cüzdan ve Maiar uygulamasının lansmanını doğruladı. Elrond ekibine göre, yeni uygulama Paypal ve Venmo gibi ana ödeme araçlarının rakibi olacak.

Elrond CEO’su Beniamin Mincu, blok zincirinin küresel kripto topluluğundaki traderlar, geliştiriciler ve meraklılar için sunduğu fırsatları vurguladı:

”Elrond, internet ölçeğinde blok zinciri performansı sunan yeni bir sınır ve önümüzdeki milyar insanı blok zinciri alanına getirmeyi hedeflediğimiz Maiar adlı sezgisel bir uygulama açıyor.”

Maiar uygulaması, hız ve gizlilikten ödün vermeden ve kişisel veri toplama için sıfır toleransla sezgisel, yüksek performanslı bir ödeme aracı oluşturmakla görevlendirilecek.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.67%
$41,825.00
$1,116.73
Ethereum (ETH)
4.28%
$2,858.09
$122.33