bitcoinBTC/USD
$40,148.00
ethereumETH/USD
$2,541.77
tetherUSDT/USD
$0.999207
binance-coinBNB/USD
$367.22
Ana SayfaKripto Para HaberleriElrond Network'ün Maiar Uygulaması Huawei AppGallery'de Erişime Sunulacak

Elrond Network’ün Maiar Uygulaması Huawei AppGallery’de Erişime Sunulacak

Elrond Network’ün çok amaçlı blockchain uygulaması olan Maiar, artık Huawei akıllı telefon kullanıcılarının erişimine sunulacak.

Elrond Network ekibi tarafından yapılan resmi duyuruya göre perakende kullanım için tek duraklı bir blockchain uygulaması olan Maiar, Huawei’nin AppGallery’sinde erişilebilir hale gelecek.

Milyonlarca kişilik kitlesiyle Huawei’nin AppGallery’si, dünya çapında akıllı telefon uygulamaları için en büyük ilk üç pazar yerinden birisi. Sonuç olarak, Android tabanlı akıllı telefon sahipleri, birkaç tıklamayla bir blok zinciri cüzdanı alabilecek ve yüksek performanslı merkezi olmayan ağ Elrond ile etkileşime girebilecekler.

Huawei temsilcileri, Maiar’ın e-mağazalarında piyasaya çıkışını memnuniyetle karşıladı ve yeni nesil finansmanı perakende benimsemeye getirmenin öneminin altını çizdi. Huawei Tüketici İş Grubu’nda finans, eko-geliştirme ve ortaklıklardan sorumlu küresel Başkan Yardımcısı Siri Børsum şunları söyledi:

”Blockchain teknolojisi, mobil, kişisel ve güvenli olması gereken tüketici internetinin ilerlemesinde önemli bir rol oynayacak. Maiar’ın AppGallery’deki ilk çıkışı, finansal sağlıklarını kontrol etmelerine yardımcı olacak önemli bir araçla müşterilerimize güç verecek.”

Elrond Network ekibi, Maiar’ın bir akıllı telefonun yerleşik güvenliğini entegre ettiğini vurguluyor. Özetle, ortalama bir telefonu bir donanım cüzdanına dönüştürüyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.7%
$40,148.00
$281.04
Ethereum (ETH)
0.2%
$2,541.77
$5.08