Ana Sayfa Kripto Para Haberleri En İstikrarlı 5 Yeni Altcoin

En İstikrarlı 5 Yeni Altcoin

2017, kriptopara gelişimi konusunda harika bir yıl oluyor, çok heyecan verici projeler ortaya çıkıyor tabi hepsini takip etmenin çok zor olduğunu biliyorsunuzdur. Son zamanlarda altcoin piyalarında bazı altcoinlerin pozisyonları hızla artıyor, bunun üzerine en umut vaad eden, en başarılı 5 yeni altcoin hakkında biraz bilgi sahibi olalım..

 

 

Wings [WINGS]

Bu yıl ortaya çıkacak ilk kripto paralarından biri Wings’ti. Ocak-Haziran döneminde popülaritesi yukarı, aşağı  gidip geldi ve kısa bir süre önce Piyasa değeri istikrarlı şekilde artarak 56 milyon dolar’ı buldu.

İsviçre merkezli Wings, merkezi olmayan projelerin oluşturulması ve geliştirilmesi için gerekli araçları sağlayan bir şirket. Projeleri değerlendirmek için akıllı sözleşmeler ve tahmini pazarlar kullanıyorlar.

 

 

Gnosis [GNO]

Sıradaki altcoin çok yabancı olmayabilir; Gnosis. Şubat ayında başladı ve kısa sürede yüksek talep seviyelerine ulaştı ancak Mayıs ayından bu yana biraz geri adım attı. Bu coin şu anda yaklaşık 295 milyon dolarlık bir pazar payına sahip.

Gnosis’in “crowdsourced wisdom” platformu, kullanıcılara spekülasyon ve doğru öngörüler için ödüller veriyor. Gnosis, DApps’in yaratılması için de kendi platformunu sağlıyor.

 

 

Zcash [ZEC]

Grafiğin ortasında, 378 milyon dolar piyasa değeri ile Zcash var. Bu kriptopara ilk kez Ekim 2016’da ortaya çıktı, ancak popülaritesi Mart 2017 yılına kadar hiç bu kadar yüksek olmamıştı.

Zcash zero-knowledge kriptografi altında çalışan ilk açık finansal sistemdir. Anonimliğinizi ön planda tutarak, güvenli transferler için ağına izin veren özel bir zk-SNARK kanıtı kullanıyor.

Zcash ödeme bilgilerini şifreler ve geçerliliğini doğrulamak için yeni bir şifreleme yöntemi kullanır. Geliştiricilere göre, bu yaklaşım tüm tarafların tümüyle anonim işlemler göndermesine izin verir.

 

 

Golem [GNT]

Mart ayında dünyaya açılan bir başka kriptopara ise Golem. Şu zamanlarda 400 milyon dolarlık market hacmine ulaştı. 20 Mart’ta 13. en değerli dijital para birimi oldu ve popülaritesi Nisan ayında fazlaca arttı.

Golem’in crowdfunding etkinliği, kripto tarihinde en hızlı ikinci çıkış yapan coin oldu – 29 dakikada 8 milyar dolar. Golem, son derece güçlü ve yüzde yüz açık kaynaklı dev bir küresel ağ haline gelmeyi amaçlıyor.

 

 

Stratis [STRAT]

Ve altın madalyamız Stratis’e gidiyor. Altcoin piyasasına çıktıktan hemen sonra, Nisan’ın en iyi altcoinlerinden biri oldu. Mayıs ayının son haftasında, market hacmi 1070 milyar dolara yükseldi.

Stratis, şu anda CoinMarketCap’taki en iyi 10 kriptopara arasında. Ayrıca Blokzinciri de geliştiriciler için benzersiz bir özelliğe sahip; C Sharp “C#” dilinde, yerleşik, yerel uygulamaları kodlama olanağı sunuyor.
Üstelik, Stratis kuruluşların özel Block zincirleri oluşturmasına izin veriyor. Bunlar, Stratis’in ana Blockchain’iyle tamamen entegre olan yan zincir biçiminde gerçekleştiriliyor.

 

Dikkat

Bahsedilen kriptopara sistemlerinin değerleri, market hacimleri ve popülerlikleri değişkenlik gösterebildiğinden ötürü sizleri bir konuda bilgilendirmem gerekli; Yazılan hiçbir başlık, değerlendirme vs. yatırım tavsiyesi değildir. Özgür iradeniz ve düşünceleriniz ile hareket etmemiz en güzeli…

Kaynak: Cointelegraph

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Ünlü Analist, Bitcoin, Ethereum ve Altcoin Pazarını Değerlendirdi

Ünlü kripto stratejisti Nicholas Merten, Bitcoin, Ethereum ve altcoinlerde yaşanan ani düşüşün ardından bir piyasa değerlendirmesi yaptı. Yeni bir...

Ethereum Düzeltmesi, YFI ve UNI Fiyatını %46 Düşürdü

Ethereum fiyat düzeltmesi, YFI ve UNI tokenlarının %46 oranında düşmesine neden olan bir çöküşü tetikledi. Ağustos ayında Bitcoin ve...

Bitcoin – Altın Korelasyonu Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Bitcoin - altın korelasyonu tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı; küresel ekonomi Covid-19 virüsünden muzdarip olduğu sürece de yüksek kalacak gibi görünüyor.

Bitcoin Hash Oranı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Bitcoin hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu durum Bitcoin ağının güçlü kaldığı anlamına geliyor. Blockchain.com kurucu...