En Büyük Kripto Para Borsalarından Poloniex Satıldı

Çoklu para transferi uygulaması Circle, Fortune’da yer alan haberde, en büyük kripto para değişim platformlarından biri olan Poloniex’i 400 Milyon...

0

Çoklu para transferi uygulaması Circle, Fortune’da yer alan haberde, en büyük kripto para değişim platformlarından biri olan Poloniex’i 400 Milyon Dolar’a satın aldıklarını açıkladı.

Goldman Sachs tarafından finanse edilen Circle, üç bölümden oluşuyor: Fiat para transferleri için Circle Pay, kriptoparaların likidite sağlayıcısı olarak Circle Trade ve perakende müşterilerin kripto pazarlarına yatırım yapmalarını sağlayan Circle Invest.

 

Borsada 68 farklı kripto para değişim imkanı bulunmakta. CoinMarketCap’te 24 saatlik hacmide 14. en büyük kripto borsası olan Poloniex bugün toplam 140 milyon dolarlık işlem hacmine sahip.

Circle blogunun bugünkü duyurusunda, Circle kurucu ortaklarından Sean Neville ve Jeremy Allaire, Circle için atılan ilk adımın, müşteri desteğini ve Poloniex platformunu desteklemek için gereken teknik altyapıyı ele aldığını yazdı.

Yapılan açıklamada;

“Poloniex’i piyasada genişletmek, olası ve uygun kripto para listelerini arttırma ve Circle uyumlu Pay, Trade ve Invest ürünlerine getirdiği Fiat USD, EUR ve GBP bağlantısını yapmak için sabırsızlanıyoruz. .” denildi.

Neville ve Allaire gelecekte, Poloniex platformunu sadece bir kripto-borsası olarak kalmasından daha çok, çok yönlü büyütmeyi planladıklarını açıkladılar;

“Bir çok değerli kripto paraya ev sahipliği yapabilecek, sağlam ve çok yönlü dağıtılmış pazar: fiziksel ürünler, bağış toplama, eşitlik, gayrimenkul, sanat eseri, müzik ve edebiyat, hizmet kiralama ve zamana dayalı kiralama, kredi, vadeli işlemler gibi yaratıcı ürünler, ve dahası.”

Poloniex için daha iyi günler yolda gibi duruyor. İlerleyen günlerde göreceğiz…

 

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.