Enjin Coin (ENJ) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda son 24 saatte fiyatında %57’den fazla muazzam bir artış yaşayan Enjin Coin’in (ENJ) ne olduğunu, nereden ve nasıl alınabileceğini sizlere aktarmaya çalışacağız, iyi okumalar.

Enjin Coin, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir tokendır. ENJ, web sitelerinde ve çevrimiçi oyun platformlarında kullanılabilecek bir kripto para olarak da tanımlanabilir.

2009 yılında kurulan ENJ, Inj in Network olarak bilinen oyuncu topluluğu platformu olan kripto tabanlı bir girişimdir. Enjin markası oyun geliştiricileri ve oyun dünyasında iyi bilinen bir markadır.

Platform, kripto paraların ve ICO’ların en popüler hale geldiği 2017 yılında platformunda ve oyunlarda kullanılabilecek bir token olan Enjin Coin’i üretti ve ICO üzerinden yaklaşık 19 Milyon Dolar toplamayı başardı.

Enjin Coin, oyunlarda ve oyun platformlarında kullanılan bir dijital para birimidir. Oyunlarda ENJ kazanılabildiği gibi kazanılan bu ENJ’ler ile oyun içerisinde üyelik seviyeleri de artırılabilir. Ayrıca, oyun içindeki dijital ürünler, dijital nesneler ve oyun öğeleri de satın alınabilir.

ENJ, rakiplerinden avantajlı olmak için ve pazarda benimsenmesi için projeye destek veren büyük oyuncu topluluklarına sahiptir. Hali hazırda oyun sektöründe yıllardır var olan bir şirket olarak mevcut oyun platformlarına ENJ’yi adapte etmiştir.

2019 yılında Enjin Coin için en önemli gelişme ise Samsung’un Enjin’i desteklemesi oldu. Samsung, Galaxy S10 akıllı telefonunu, kripto para birimleri için soğuk ve sıcak cüzdan özelliği ekleyerek piyasaya sürdü.

ENJ Nereden Alınır?

Peki, şu anda CoinMarketCap verilerine göre 1.24$ seviyelerinde işlem gören ENJ tam olarak nasıl alınır?

Binance borsası bu konuda kullanıcıların tercih ettiği en popüler platformlardan birisidir. Binance’in kullanıcılarına sunduğu likidite ve güvenlik, yatırımcıların Binance borsasını tercih etmesindeki en büyük etmenlerden birisidir.

  • Ayrıca, Binance borsasına buradan kayıt olursanız süresiz olarak tüm işlemlerinizde %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

ENJ Nasıl Alınır?

  1. ENJ satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi eklemek veya takas edilecek başka bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın. Diğer yöntemleri de kullanabilirsiniz.
  2. Açılan sekmede ne kadar Türk Lirası (TRY) ile işlem yapmak istediğiniz seçin ve Coin kısmında Tether (USDT)‘yi işaretleyin.
  3. USDT aldıktan sonra, yine sol üstte yer alan “Al-Sat” kısmında yer alan “Klasik” butonuna tıklayın.
  4. Açılan alım satım sayfasının sağ üst kısımda yer alan arama kutucuğuna ENJ yazın ve ENJ /USDT çiftine tıklayın.
  5. Son olarak orta alanda yer alan “ENJ AL” alanına, almak istediğiniz ENJ miktarını girerek işleminizi tamamlayın.
Binance Borsasından ENJ Nasıl Alınır?
spot_img

Bunları Kaçırma

StormGain Borsa İncelemesi

Kripto sektörü içerisinde yer alan en iyi borsalardan birisi...

Binance, Shiba Inu’yu (SHIB) Listeliyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bugün son zamanların en popüler...

Kripto Para Cüzdanı Türleri Nelerdir?

Kripto para cüzdanı kısaca bir blockchain ağıyla etkileşim kurmaya yardımcı olan...

BitTorrent Token (BTT) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz....

THORChain (RUNE) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz....

Harmony (ONE) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz....
- Advertisement -spot_img