Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Enjin ve CoinSwitch Üç Yönlü İş Birliği Sağlıyor

Enjin ve CoinSwitch Üç Yönlü İş Birliği Sağlıyor

0

Enjin ve CoinSwitch, oyunlar, blockchain araştırmaları ve kripto para ödeme ağ geçidi konuları için birleşme kararı aldı.

Enjin ve CoinSwitch, CoinSwitch platformunun Enjin Wallet entegrasyonu, blockchain araştırmalarının başlatılması ve Unity oyun içi ödeme ağ geçidi oluşturulması dahil olmak üzere, üç yönlü olarak işbirliği girişimini sunacaklarını açıkladı.

Enjin ve CoinSwitch, kullanıcıların güvenli cüzdan arayüzünden ayrılmadan 300’den fazla da kripto para birimi arasında geçiş yapabilecek. Ayrıca, EnjinX destekli CoinSwitch, önemli bir blok zinciri araştırmasını da başlattı. Böylece kullanıcıların, CoinSwitch trade platformundaki işlemlerini gerçek zamanlı olarak sorunsuz şekilde aramalarını, göz atmalarını ve doğrulamalarını sağlayacak.

CoinSwitch ayrıca, dünyanın en büyük oyun motoru olan Unity için, oyun içi bir kripto para ödeme ağı oluşturma planlarını da açıkladı.

Bu girişim, Unity’nin 4.5 milyon oyun geliştiricisine, Xbox, PlayStation, Android, iOS ve Windows platformlar da dahil olmak üzere, 300’den fazla kripto parayı kabul etme özelliği sağlayacak.

CoinSwitch başkan yardımcısı Sharan Nair;

“Bu alandaki lider oyuncu Enjin ile olan ortaklığımız, bu konuda attığımız etkili bir adım olacak. CoinSwitch’e, kripto taraftarlarının dahil olmasının oldukça önemli olduğuna inanıyoruz.”

CoinSwitch, otomatik olarak kripto para birimlerini Enjin Coin‘e (ENJ) dönüştürecek. ENJ ile oyun içi para, karakterler, silahlar ve aksesuarlar satın alınabilecek.

Enjin CEO’su Maxim Blagov;

“CoinSwitch, endüstrinin en güçlü ve son derece yenilikçi kripto para ticaret platformlarından biri. Destekledikleri kripto para birimleri ile daha fazla fayda sağlamak için birlikte çalışıyoruz. Bu ortaklıkla, Enjin Platformu’na geçen kullanıcıların Enjin’i benimseme sürecini daha da kolaylaştırıyor.”

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın

Exit mobile version