bitcoin
Bitcoin (BTC) $48,485.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,481.06
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $416.28
Ana SayfaKripto Para HaberleriEOS Kurucusu Daniel Larimer İstifa Ettiğini Açıkladı

EOS Kurucusu Daniel Larimer İstifa Ettiğini Açıkladı

Kripto projesi Block.one’un baş teknoloji sorumlusu ve EOS’un kurucu ortağı Daniel Larimer, bugün istifa ettiğini açıkladı.

Larimer, Voice üzerinden yayınladığı bir açıklamada geçen sene Block.one’daki görevinden istifa ettiğini açıkladı ve Block.one’ın gelecekte yapacağı şeyler için iyi dileklerini iletti.

Daniel Larimer

EOS blok zincirinin arkasındaki firma olan Block.one, Ethereum’a rakip olmak için 4 Milyar Dolar toplamıştı ve Larimer Nisan 2017’den beri şirkette görev alıyordu.

”Son 4 yıldır Brendan ve Block.one ile çalışıyorum ve son derece yetenekli bir mühendis grubunun yardımıyla oluşturabildiğim ve başlatabildiğim EOSIO yazılımıyla gurur duyuyorum. Ne yazık ki, tüm iyi şeyler sona ermelidir. 31 Aralık 2020 itibariyle Block.one CTO’su görevimden istifa ettim.”

”Herkes için yaşamı, özgürlüğü, mülkiyeti ve adaleti güvence altına almak için serbest pazar ve gönüllü çözümler yaratma misyonuma devam edeceğim. Sırada tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama sansüre daha dayanıklı teknolojiler inşa etmeye eğilimliyim. Bir hizmet olarak özgürlük sağlayamayacağınıza inanmaya başladım ve bu nedenle dikkatimi insanların kendi özgürlüklerini güvence altına almak için kullanabilecekleri araçlar yaratmaya odaklayacağım.”

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.79%
$48,485.00
$867.88
Ethereum (ETH)
0.29%
$3,481.06
$10.10