ETC Fiyatı CoinBase Duyurusundan Sonra Yüzde 25 Yükseldi

Amerikan kripto para borsası CoinBase 11 Haziran’da Ethereum Classic‘i (ETC) platformlarında destekleyeceklerini açıklamasının ardından ETC fiyatı %25 sıçrama yaptı.

ETC 12.89 $ işlem görüyordu, ancak duyurudan bir saat sonra fiyat %25’in üzerinde bir artışla 16.15 $‘a yükseldi. Ethereum Classic, 2016 yılında, Ethereum (ETH) ‘deki değişikliklere itiraz eden geliştiricilerin yarattığı hard fork’un bir sonucudur. Piyasa değeri 1.56 Milyar Dolar olan ve en yüksek değeri bu zamana kadar 18,29 $ olan bir kripto paradır.

Coinbase şu anda dört farklı varlık için destek sunuyor; Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), ETH ve Litecoin (LTC). CoinBase’in blog gönderisine göre, değişim, teknik entegrasyonun son aşaması tamamlandıktan sonra bir kaç ay süreceğini söyledikleri bir lansman tarihini ilan edecek.

Blog gönderisine göre:

“Şimdi Ethereum Classic’i desteklemek için mühendislik çalışmasına (Aşama 4) başlayacağız. Bu sürecin bir parçası olarak, müşteriler kamuya açık API’ları ve varlığın eklendiğini gösteren diğer işaretleri görmeyi bekleyebilirler. Önümüzdeki birkaç ay içinde gerçekleşmesini beklediğimiz teknik entegrasyonun son test aşamasına geldiğimizde, blogumuz ve Twitter hesabınız aracılığıyla işlem yapmaya başlayacağız (Adım 5). ”

Mayıs ayında, Coinbase, borsada ERC20 jetonlarını destekleme niyetini açıklarken gelecekteki adayları açıklamayı reddetti.

Yorum Yapın!

%d blogcu bunu beğendi: