“Ethereum En Büyük Kriptopara Olabilir”: Bruce Fenton

Eski, Bitcoin Foundation İcra Direktörü Bruce Fenton, son 24 saatlik performansı tekrarlanırsa, Ethereum en büyük kriptopara haline geleceğini söyledi. Pazartesi günü atılan bir...

0

Eski, Bitcoin Foundation İcra Direktörü Bruce Fenton, son 24 saatlik performansı tekrarlanırsa, Ethereum en büyük kriptopara haline geleceğini söyledi.

Pazartesi günü atılan bir tweet’te Fenton, Bitcoin’in %9 değer kaybı ile Ethereum’un yüzde 15’lik artışının birleşmesiyle birlikte dünyadaki en büyük kriptopara haline geleceğini söyledi.

Fenton, dünkü fiyat düşüşünü takiben çekilen yatırımcıların, düzeltme işlemi devam ederken “kötü ticaret” gerçekleştirdiklerini de sözlerine ekledi.

Ethereum’un muazzam sıçrayışları, topluluğun dikkatinin yeni odak noktası haline gelmesine neden oldu, çünkü çeşitli taraflar ethereum’un gerçek değerinin üzerinde tartışıyorlar.

Bitcoin Talebi Azalıyor mu?

Pazar günü, Twitter yorumcusu “WhalePanda”, teknik seviyede Ethereum’un neden Bitcoin’den daha kötü olduğunu anlatana geniş bir yazı yayınladı.

Sınırsız arz, ICO Hype ve diğer faktörler, Ethereum varlığının Bitcoin’den daha önemli bir balona ait olduğu yönündeki görüşe destek verdi. Bununla birlikte, Bitcoin’in hakimiyeti, toplamın sadece %40.5’ini kontrol eden piyasa değeri ile hızlı bir şekilde kaymakta olduğunu da belirtti.

kaynak: CoinTelegraph

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.