Ana Sayfa Kripto Para Haberleri "Ethereum En Büyük Kriptopara Olabilir": Bruce Fenton

“Ethereum En Büyük Kriptopara Olabilir”: Bruce Fenton

Eski, Bitcoin Foundation İcra Direktörü Bruce Fenton, son 24 saatlik performansı tekrarlanırsa, Ethereum en büyük kriptopara haline geleceğini söyledi.

Pazartesi günü atılan bir tweet’te Fenton, Bitcoin’in %9 değer kaybı ile Ethereum’un yüzde 15’lik artışının birleşmesiyle birlikte dünyadaki en büyük kriptopara haline geleceğini söyledi.

Fenton, dünkü fiyat düşüşünü takiben çekilen yatırımcıların, düzeltme işlemi devam ederken “kötü ticaret” gerçekleştirdiklerini de sözlerine ekledi.

Ethereum’un muazzam sıçrayışları, topluluğun dikkatinin yeni odak noktası haline gelmesine neden oldu, çünkü çeşitli taraflar ethereum’un gerçek değerinin üzerinde tartışıyorlar.

Bitcoin Talebi Azalıyor mu?

Pazar günü, Twitter yorumcusu “WhalePanda”, teknik seviyede Ethereum’un neden Bitcoin’den daha kötü olduğunu anlatana geniş bir yazı yayınladı.

Sınırsız arz, ICO Hype ve diğer faktörler, Ethereum varlığının Bitcoin’den daha önemli bir balona ait olduğu yönündeki görüşe destek verdi. Bununla birlikte, Bitcoin’in hakimiyeti, toplamın sadece %40.5’ini kontrol eden piyasa değeri ile hızlı bir şekilde kaymakta olduğunu da belirtti.

kaynak: CoinTelegraph

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Bitcoin Reklamları Hong Kong Sokaklarını Turuncuya Boyadı

Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) isimli bir Bitcoin topluluğu, vatandaşların "kendi kendilerinin bankaları olmaya" teşvik etmek amacıyla, Bitcoin merkezli reklamları Hong...

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...