bitcoin
Bitcoin (BTC) $60,165.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,014.80
tether
Tether (USDT) $0.998938
binance-coin
Binance Coin (BNB) $472.87
Ana SayfaAnalizEthereum Fiyat Analizi: Ethereum’da 4 Bin Dolar Gelir mi?

Ethereum Fiyat Analizi: Ethereum’da 4 Bin Dolar Gelir mi?

Ethereum 3 bin 600 dolarlık direnç seviyesini aşmayı başardı ve artık bu seviye onun için destek haline geldi.

Direnci aştıktan sonra Ethereum’un 4 bin dolar ana hedefine ulaşıp ulaşılamayacağı konuşuluyor. Piyasalar bu etkiyi tartışmaya başladı

3 Bin 600 Doları Aştı Yeni Hedef Ne?

Ethereum geçtiğimiz ayın sonlarındaki Çin krizinden olumsuz etkilendi ve 3 bin dolarlık destek seviyesini kaybetti. Arkasından Ekim ayı ile birlikte toparlandı ve yeniden 3 bin 600 dolarlık seviyelere gelmeyi başardı. Şimdi piyasalarda ve ethereum yatırımcıları arasında kripto varlığın yeni hedefinin 4 bin dolar olduğunu konuşuyor.

Kilit direnci aşan ve kendisine destek yapan Ethereum 4 saatlik grafiklerde 3 bin 600 doların üzerinde kalmayı başararak bunu gösterdi. Bu kırılma ile kripto para birimi, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4 bin 380 doları yeniden test etmek için atağa kalkacağı konuşuluyor.

ETH/USD

4 bin dolar üzerine çıkması için Ethereum balinaları da çalışma yapıyor. Eğer bu seviyelere ulaşırsa kar almaya başlayacak olan yatırımcılar şimdi 4 bin dolar direncinin kırılması için savaş veriyorlar.

Ethereum Göstergeleri

4 saatlik grafiklerdeki kırılma net bir şekilde görüldü ve bu Ethereum’un güçlü bir şekilde geri geldiğini gösterdi. Ancak yukarı yönlü hareket devam edecekse daha fazla hacme ihtiyaç olduğu da net bir şekilde görülüyor. Günlük ve 4 saatlik zaman dilimlerinde RSI beklendiği gibi yükseliyor. RSI günlük zaman diliminde daha yüksek bir seviyeye ulaştığında, bu yükseliş trendine olan güven artacaktır. 4 saatlik zaman diliminde MACD hareketli ortalamalarının son yükseliş eğilimi, fiyatın daha da artacağının harika bir göstergesi. Günlük zaman diliminde, işler yükselişini sürdürüyor ve yeni bir ralli beklentisiyle.

ETH İçin Kısa Vadeli Fiyat Tahmini

ATH aralıktayken ETH, kilit direnci 4 bin doları yeniden test etmeye hazır görünüyor. Bir kez orada, önemli geri dönüşler beklenmediğinden fiyat dar bir aralıkta konsolide olabilir. Sonunda, ETH mevcut dirençten kurtulabilir ve fiyat keşfine girebilir. Bu gerçekleştiğinde, genel piyasa yükselişini sürdürdüğü sürece, yakın gelecekte daha fazla artış çok olası hale gelir.

Temel Destek seviyesi: 3 bin 600 dolar

Ethereum Ana Direnç seviyesi: 4 bin dolar

Uyarı: Analiz yazılarımız yatırım tavsiyesi değildir

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.48%
$60,165.00
$1,492.09
Ethereum (ETH)
2.9%
$4,014.80
$116.43