Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Ethereum Miner Gelirleri Son 23 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Ethereum Miner Gelirleri Son 23 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Ethereum madencileri, The Block Research’e göre Temmuz ayında 23 ayın en yüksek seviyesini temsil eden 143,8 Milyon Dolar’dan fazla gelir elde etti.

The Block’tan Larry Cermak‘ın son raporunda belirttiği gibi, işlem ücretleri ay boyunca Ethereum madencilerinin gelirinin yaklaşık %23’ünü oluşturdu. Mayıs ayında işlem ücretleri, ETH madencilerinin gelirinin yalnızca %10’unu oluşturuyordu.

Ethereum Madencilik Gelirleri

Öte yandan Bitcoin madencileri, Temmuz ayında yaklaşık 299 Milyon Dolar’lık bir gelir elde etti. Bu, ETH madencilerinin gelirinin neredeyse iki katı. Bitcoin işlem ücretleri, Haziran ayındaki %4 seviyelerine kıyasla Temmuz ayında %8 seviyelerine kadar bir artış gösterdi.

Geçen ay, Bitcoin madencilerinin geliri, Mayıs ayında meydana gelen yarılanma nedeniyle 15 ayın en düşük seviyesine ulaşmıştı. Bitcoin yarılanması, blok başına sübvansiyonu 12,5 BTC’den 6,25 BTC’ye düşürdü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

FinCen Belgeleri Nedir ve Bitcoin İçin Ne Anlama Geliyor?

Kamuoyuna sızdırılan FinCEN belgeleri, dünyanın en büyük finans kuruluşlarının kara para aklama operasyonlarına nasıl aracılık ettiğini ve bu bankaların 2 Trilyon Dolar'ı...

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.