bitcoin
Bitcoin (BTC) $58,803.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,987.60
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $453.49
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinEthereum Tabanlı Bu 6 Altcoin Patlamaya Hazır: Lark Davis

Ethereum Tabanlı Bu 6 Altcoin Patlamaya Hazır: Lark Davis

Ünlü kripto para analisti ve traderı Lark Davis, Ethereum üzerine inşa edilmiş bazı altcoin’lerin patlamaya hazır olduğunu düşünüyor.

Analist, iyi kurulmuş geçmiş kayıtları ve iyi nakit akışı ile uzun vadede etrafta olacak projeleri vurguladığını söylüyor.

“Bu projeler, piyasadaki daha küçük hacimli kripto para birimlerine kıyasla nispeten daha güvenli ve aynı zamanda bu yüksek kazançları sağlama açısından boğa koşusu sırasında en iyi performansı gösterecek kripto paralar olabilir. Daha yüksek kazançlar sağlayabilir ama aynı zamanda daha risklidir.”

Lark Davis

Analistin listesine aldığı ilk proje, halihazırda platforma kilitlenmiş 3 Milyar Dolar’a yakın toplam değere sahip olduğunu ve daha da büyüyeceğini söylediği borç verme ve borç alma protokolü Aave (AAVE).

“Bu, Aave için sadece bir başlangıç, çünkü Aave’nin arkasındaki teknoloji aslında multi-trilyon dolarlık bir pazara hitap ediyor. Bununla birlikte Aave, basit bir borç verme ve borçlanma hizmetlerinin çok ötesine geçiyor. Aynı zamanda flaş krediler gibi teknolojilerde de öncü, yakın zamanda bir kredi delegasyonu başlattı. Aave, ipotek piyasasına girmek için bile çalışıyor ve tokenize ipotek krediler için teminat olarak kullanılabiliyor.”

Davis‘in yükseliş beklediği ikinci varlık Uniswap (UNI). Davis, merkezi olmayan borsaların bazı günlerde Coinbase‘den daha yüksek bir hacme sahip olduğunu söylüyor.

Davis’in listesindeki bir sonraki varlık multi-trilyon dolarlık türev piyasasını hedefleyen türev likidite protokolü Synthetix (SNX). Davis, bir dizi yeni projenin Synthetix protokolünden yararlandığını belirterek, projenin yaklaşan yükseltmeleriyle öngörülebilir gelecekte kendi alanında lider kalmasını beklediğini aktarıyor.

Davis‘in bahsettiği dördüncü altcoin, token sahiplerinin platformda toplanan ücretlerin bir kısmını almasına olanak tanıyan çok amaçlı borç verme ve sigorta platformuna dönüşen Andre Cronje’nin merkezi olmayan finans platformu Yearn Finance (YFI).

“YFI, gülünç derecede pahalı olmasıyla ünlü, ancak token sahipleri platforma yapılan ücretlerin bir yüzdesini alıyorlar. Şimdi YFI token’ını tutmanın uzun vadede ne kadar kazançlı olacağını söylemek için henüz çok erken ancak çok değerli olacak ve nakit akışı önemli olacak.”

Analistin beşinci seçimi likidite sağlayıcısı Kyber Network (KNC) ve Davis bunun DeFi’deki noktaları birleştirmeye yardımcı olduğunu söylüyor. Davis, Kyber sahiplerinin bu özelliği değerli kılmak için çok sayıda KNC‘ye sahip olması gerektiği konusunda uyarmasına rağmen, platformda yapılan ücretlerin bir kısmını aldıklarını belirtiyor.

Son olarak Davis, Maker‘ı (MKR) altıncı seçimi olarak adlandırıyor ve Maker’ın kilitli toplam değer açısından bir numaralı DeFi protokolü olduğunu söylüyor. Ayrıca Davis, birçok yeni özellikle birlikte, varlığın bu döngüde başarılı olabileceğine inanıyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.24%
$58,803.00
$1,905.22
Ethereum (ETH)
4.55%
$3,987.60
$181.44