bitcoin
Bitcoin (BTC) $48,997.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,172.33
tether
Tether (USDT) $0.998882
binance-coin
Binance Coin (BNB) $563.75
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinEthereum, Yeni Güncellemeden Önce Rekor Kırdı

Ethereum, Yeni Güncellemeden Önce Rekor Kırdı

İkinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak yeni bir rekor kırdı.

ETH fiyatı, planlanan büyük güncellemeni ortasında tüm zamanların en yüksek değerini görerek aniden yükseldi. Berlin güncellemesinin yarın yapılması planlanıyor ve güncellemenin altcoin’in fiyatını yeni seviyelere çekmiş olması muhtemel.

ETH fiyatı 2.228 dolar seviyelerine yükseldi ve piyasa değeri tarihinde ilk kez 250 milyar dolarının üzerine çıktı. Bitcoin değer olarak artarken, kripto para piyasası bu genel avantajdan yararlandı gibi görünüyor.

Görünüşe göre yatırımcılar ve tüccarlar, yükseltme gerçekleştikçe ETH’nin ücretlerinin makul seviyelere düşeceği konusunda umutlu. Eğer ağ yükseltmesi sorunsuz çalışırsa, blok zinciri ücretlerin ödenme biçiminde toplam bir fark görecek gibi duruyor.

Londra olarak adlandırılan bu ana yükseltmenin yılın ilerleyen dönemlerinde yapılması planlanıyor. Ancak, Berlin güncellemesinin yalnızca orta düzeyde değişiklikler sunacağı ve uzun vadede ağ üzerinde çok büyük bir etkiye sahip olmayacağı tahmin ediliyor. Bu yükseltme Londra yükseltmesi için zemin hazırlayacak. Yükseltme gerçekleştiğinde, ağ yepyeni fırsatlara bakıyor olabilir. Yalnızca işlem ücretlerinin önemli ölçüde düşmesiyle değil, ağdaki ölçeklenebilirlik gibi diğer sorunlar da umut verici çareler görebilir.

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.21%
$48,997.00
$102.89
Ethereum (ETH)
6.31%
$4,172.33
$263.27